78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031

NK Jarenina - NK Farmtech Veržej 1:2 (1:0), NK Jarenina - NK Farmtech Veržej 4:1 (2:0)

ponedeljek, 16. september 2013 ob 10:42

Z gostovanja iz Jarenine se kadeti in mladinci vračajo s tremi osvojenimi točkami. Kadeti še naprej igrajo odlično. Povedli so sicer domačini iz prostega strela z velike razdalje, s strelom z glavo je izenačil Valentin Avsec (51. min.), končni rezultat pa je v 62. minuti po odbiti žogi od stative postavil Paž Kosednar. Mladinska ekipa še naprej nadaljuje z neprepričjivo igro. Častni zadetek je dosegel Lukas Gregorinčič (78. min.). V nedeljo prihajata v goste ekipi iz Krškega.
Rezultati 5. kroga v prilogi.

NK Farmtech Veržej - NK Krško 2:0 (1:0)

ponedeljek, 16. september 2013 ob 10:34

Članska ekipa je v šestem krogu 2. SNL tretjič zmagala na domačem igrišču. Že na začetku srečanja je Luka Zahovič (2. min.) zadel z bližine, končni rezultat pa je v 82. minuti po samostojnem prodoru postavil Petar Stojanović. V tem tednu bodo veržejci odigrali dve tekmi v gosteh proti NK Šenčurju (v sredo pokalno in v soboto prvenstveno).
Rezultati 6. kroga v prilogi.

Najstarejša veržejska navijača

ponedeljek, 16. september 2013 ob 10:26

Predsednik kluba gospod Borut Kapun je pred začetkom članske tekme proti Krškem, najstarejšima navijačema domačih, (ki mimogrede ne zamudita nobene članske tekme, velikokrat pa navijata tudi na tekmah mlajših kategorij), podelil častni vstopnici. Ferenc Vladu staremu 84 let (na desni) ter leto dni mlajšemu Dragu Ferencu želimo še veliko športnih užitkov pri gledanju veržejskih tekem.

NK Krško - NK Farmtech Veržej 3:0 (2:0)

ponedeljek, 16. september 2013 ob 10:16

Starejši dečki U-15 so v 1. ligi U-15 zabeležili tretji poraz proti še neporaženi ekipi NK Krško. V soboto prihaja v goste novinec v ligi NK Korotan Prevalje.
Rezultati 8. kroga v prilogi.

NK Farmtech Veržej - NK Bogojina 5:1 (2:0)

petek, 13. september 2013 ob 07:52

Selekcija mlajših dečkov U-13 je v prvem krogu lige MNZ Murska Sobota premagala goste iz Bogojine.

NK Farmtech Veržej - NK NŠ Mura 1:4 (1:3)

petek, 13. september 2013 ob 07:48

V prvem krogu kadetske lige MNZ, kjer za veržejsko ekipo nastopajo igralci, ki še ne dobijo veliko minutaže v 2. SKL in 1. ligi starejših dečkov, so sobočanci visoko zmagali. Edini zadetek za domače je dosegel Patrik Gregorinčič. V ligi nastopata še ekipi NK Gančanov in ŠNK Radgone.

Pokal MNZ člani

četrtek, 12. september 2013 ob 13:29

Na sedežu MNZ Murska Sobota so danes izžrebali pare 3. kroga članskega pokala. Veržej bo gostil sosede iz Bakovec, ki nastopajo v 1. ligi MNZ Murska Sobota. Termin igranja je sicer sreda 18.09., a bo tekma zaradi 2. kroga pokala NZS (Veržej gostuje v Šenčurju) prestavljena na kasnejši termin.
Pari 3. kroga pokala v prilogi.

NK Kalcer - NK Farmtech Veržej 5:0 (3:0)

ponedeljek, 09. september 2013 ob 11:42

V Radomljah je veržejska ekipa nastopila močno oslabljana, saj so manjkali standardni člani prve postave Tomaž Hodnik (rdeči karton), Tjaž Polajžar (poškodba) ter Dino Hotić, Petar Stojanović, Damjan Vuklišević (reprezentančne obveznosti). Po tradiciji v tekmovanju v 2. ligi so veržejci že v 13. minuti zaostajali z 0:2. V 36. minuti so domačini ostali brez izključenega igralca, Marko Karnet pa je zastreljal najstrožjo kazen. V nadaljevanju so domači z igralcem manj trikrat zadeli (!), težje pa se je poškodoval Rok Ropoša. Veržejčani že od vsega začetka zaradi poškodb ne morejo računati na David Vinkoviča, Boruta Lukača ter Damjana Kaučiča. V soboto prihaja v goste ekipa Krškega.

NK Farmtech Veržej - NK Malečnik 4:0 (3:0), NK Farmtech Veržej - NK Malečnik 2:1 (0:0)

ponedeljek, 09. september 2013 ob 07:52

Kadetska in mladinska ekipa sta v četrtem krogu zmagali. Kadeti so brez posebnih težav za zadetki Mateja Viraga 2 (28. min,11.m in 75. min,), Jaše Roškarja (6. min.) ter Valentina Avseca (23. min.) premagali goste iz Malečnika. Mladinci so dosegli prvo zmago. Gostje so v prvem polčasu zadeti vratnico in prečko. V nadaljevanju sta zadetka za domače dosegla Benjamin Kosi (46. min.) in Tadej Čuk (80. min). V nedeljo sledi gostovanje v Jarenini.
Rezultati 4. kroga v prilogi.

NK Farmtech Veržej - NK Celje 3:2 (2:2)

ponedeljek, 09. september 2013 ob 06:44

Starejši dečki U-15 so popravili spodrsljaj prejšnjega kroga proti Žalcu in doma premagali celjene. Že na začetku srečanja so povedli z zadetkoma Žana Kolmaniča (7. min.) ter Blaža Lebarja (11. min). Gostje so nato v štirih minutah rezultat izenačili. Zmagoviti zadetek za domače je v 64. minuti dosegel Žiga Hartman. V soboto sledi tekma v Krškem, ki brez poraza zaseda vodilno mesto na lestvici.