21222324252627
28293031
NK Farmtech Veržej - NK Simer 3:2 (2:2)

ponedeljek, 30. september 2013 ob 09:58

Članska ekipa je dosegla še četrto zmago na domačem terenu. Gostje iz Celja so dvakrat vodili, a sta Matej Vinkovič (21. min.) ter Luka Zahovič (40. min.) rezultat izenačila. Zmagoviti zadetek je z lepim strelom z roba kazenskega prostora dosegel Jernej Trstenjak (67. min.). V nedeljo sledi štajerski derbi v Kidričevem.
Rezultati 8. kroga v prilogi.

ŠNK Radgona - NK Farmtech Veržej 0:0

ponedeljek, 30. september 2013 ob 09:54

V 3. krogu kadetske lige MNZ Murska Sobota sta se ekipi razšli brez zadetkov.

Preložitev tekem U-15

petek, 27. september 2013 ob 07:03

Starejši dečki U-15 bodo v 1. ligi dve domači tekmi namesto v sobotnem terminu odigrali med tednom. Zaradi birme v Kidričevem bo tekma 11. kroga namesto v soboto 05.10. odigrana v sredo 09.10. Iz enakega razloga bo na prošnjo NŠ Dravograd tekma 13. kroga s korošci namesto v soboto 19.10. odigrana v sredo 23.10.

NK Farmtech Veržej - ŠNK Bakovci 12:1 (11:0)

sreda, 25. september 2013 ob 07:09

V 1. krogu lige starejših dečkov U-15 MNZ Murska Sobota so veržejci, za katere nastopajo mlajši igralci in tisti, ki še ne dobijo veliko priložnosti za igranje v 1. ligi, visoko premagala goste iz Bakovec.

NK Farmtech Veržej - NK Krško 3:1 (0:0), NK Farmtech Veržej - NK Krško 1:0 (0:0)

ponedeljek, 23. september 2013 ob 09:37

Kadeti in mladinci so proti odličnima dolenskima ekipama iztržili maksimalno število točk. Kadeti nadaljujejo z odličnimi igrami. Tokrat so v drugem polčasu zadeli Miha Marinič (44. min.), Matej Virag (52. min.- 11.m.) ter Aljoša Jerič (64. min.). Mladinci so presenetili Krčane. V prvem polčasu so gostje zadeli prečnik, domači pa zgrešili najstrožjo kazen. Zmagoviti zadetek je v zadnji minuti iz najstrožje kazni dosegel Nejc Ajlec. V nedeljo sledi gostovanje v Zrečah.
Rezultati 6. kroga v prilogi.

NK Šenčur - NK Farmtech Veržej 0:3 (0:1)

ponedeljek, 23. september 2013 ob 09:30

Članska ekipa se je domačim oddolžila za poraz v pokalu. Že v peti minuti je zadel Tjaž Polajžer. Nato je v 11. minuti Matej Andrejč ubranil najstrožjo kazen. V nadaljevanju sta zadela še David Vinkovič (65. min.) ter Petar Stojanović (73. min.). V soboto prihaja v goste ekipa Simer Celje.
Rezultati 7. kroga v prilogi.

NK Farmtech Veržej - NK Korotan Prevalje 3:3 (0:1)

ponedeljek, 23. september 2013 ob 09:26

Starejši dečki U-15 so proti žilavim koroščem izvlekli remi. V prvih minutah srečanja so zamudili dve idealni priložnosti. Nato pa so gostje dosegli dva zadetka. Rezultat sta izenačila Žan Kolmanič (50. min) ter Blaž Pustinek (60. min.). Po ponovnem vodstvu gostov so domačini zadeli v zadnji minuti srečanja (Blaž Lebar). V soboto sledi gostovanje na Ptuju.
Rezultati 9. kroga v prilogi.

NK Šenčur - NK Farmtech Veržej 2:1 (1:1)

četrtek, 19. september 2013 ob 07:25

Članska ekipa je v Šenčurju izgubila tekmo 2. kroga pokala NZS.  Trener Zlatko Gabor je precej premešal ekipo, manjkalo je tudi nekaj standardnih igralcev prve postave. Po dolgotrajni poškodbi je v prvi postavi zaigral tudi David Vinkovič in dosegel zadetek za izenačenje (40. min.). Odločilni zadetek so domačini dosegli v 89. minuti. V soboto sledi v Šenčurju še prvenstvena tekma.

Turnirja lige U-9

četrtek, 19. september 2013 ob 07:14

S tekmovanjem v ligah MNZ Murska Sobota so začeli tudi mlajši cicibani. Letošnja novost je, da se uradni rezultati ne beležijo. Veržejski nogometaši so zastopani z dvema ekipama. Ekipa Veržej I je v Veržeju premagala ND Beltince z 6:0 (Niko Zamuda 3, Leonida Žibrek 2, Jure Pajek), NK Rakičan z 9:0 (Niko Zamuda 5, Leonida Žibrek 2, Timotej Žibrek, Aljaž Lukač) ter NK Gančane z 1:0 (Aljaž Lukač). Ekipa Veržej II je v Bakovcih izgubila z NK Čardo z 1:2 (Žiga Zver), NK Bakovci z 0:8 ter NŠ Muro z 1:2 (Žiga Zver).

Odpovedi tekem

torek, 17. september 2013 ob 11:49

Zaradi slabega vremena odpadejo današnje tekme 2. kroga starejših dečkov U-15 MNZ Murska Sobota. Tekma kadetov 2. kroga proti NK Gančanom je na prošnjo gostov (igrajo tekmo mladinskega pokala) s tega četrtka prestavljena na četrtek 24.10.

« prva  « nazaj  89 90 91 [92] 93 94 95   naprej »  zadnja »