21222324252627
28293031
NK Farmtech Veržej - NK Bela Krajina 4:3 (0:2)

nedelja, 01. september 2013 ob 07:30

Članska ekipa je zabeležila še drugo zaporedno zmago. V prvem polčasu z vodili gostje, ki so izkoristili dve veržejski napaki (5. in 41. min.). V 49. minuti je Dino Hotič zmanjšal zaostanek iz nastrožje kazni (istočasna izključitev gostujočega igralca.). Z igralcem manj so nato gostje še enkrat povišali rezultat. Matej Vinkovič je v 67. in 71. minuti dosegel dva zadetka. Tomaž Hodnik je v 75. minuti dobil drugi rumeni karton. Zmagovalni zadetek je nato v 80. minuti dosegel Petar Stojanović.

NK Šmartno - NK Farmtech Veržej 0:1 (0:1), NK Šmartno - NK Farmtech Veržej 4:2 (1:1)

nedelja, 01. september 2013 ob 07:08

Kadetska in mladinska ekipa sta v odigrali tekme 2. in 3. kroga 2. SKL/SML. Kadeti so doma izgubili z Dravo z 2:4 (Patrik Gregorinčič, Renaldo Vidovič) ter v gosteh premagali Šmartno z 1:0 (Ivo Kuzma). Mladinska ekipa je izgubila proti Dravi s 3:5 (Sašo Koman, Tadej Čuk, Uroš Pihler) ter v Šmartnem z 2:4 (Tadej Čuk 2).

NK Žalec - NK Farmtech Veržej 2:1 (1:0)

nedelja, 01. september 2013 ob 06:57

Starejši dečki  U-15 so v tem tednu igrali 5. in 6. krog 1. lige. V torek so doma premagali Jarenino s 3:0 (Žan Kolmanič 2, Blaž Lebar), v soboto pa so v gosteh  izgubili proti Žalcu (Blaž Lebar, 69. min. 11m.).

Selekcija U-9 na dveh turnirjih

ponedeljek, 26. avgust 2013 ob 07:22

Mlajši cicibani U-9 so se udeležili dveh turnirjev. V Rakičanu so v predtekmovalni skupini premagali Dobrovce (1:0) ter Beltince (1:0) in izgubili z Muro (0:2) in Fotexom (0:2). V četrtfinalu so premagali Gančane (4:0) ter v polfinalu izgubili s Fotexom (1:2). V boju za tretje mesto so premagali Muro (1:0). Na Turnirju v Gančanih so premagali Beltince (3:1) ter Muro (1:0) in izgubili z Turniščem (0:1). V čertfinalu so bili boljši od Čarde (3:1), nato so v polfinalu premagali Muro po kazenskih  strelih ter v finalu izgubili s Turniščem.

ND Dravinja - NK Farmtech Veržej 0:1 (0:0), ND Dravinja - NK Farmtech Veržej 5:1 (3:0)

ponedeljek, 26. avgust 2013 ob 07:13

Kadetska ekipa in mladinska ekipa sta v okvirju 1. kroga 2. SKL/SML gostovali v Slovenjskih Konjicah. Za kadete je zadel Valentin Avsec (40. min), mladinci so visoko izgubili.

NK Farmtech Veržej - NK Ankaran 3:1 (1:1)

sobota, 24. avgust 2013 ob 20:36

Veržejska članska ekipa je v tretjem krogu 2. SNL prvič zmagala. Za domače so zadeli Rok Ropoša (10. min.), Marko Karnet (58. min) in Jernej Trstenjak (63. min).

NK Rudar - NK Farmtech Veržej 1:2 (1:1)

sobota, 24. avgust 2013 ob 15:44

V Velenju so starejši dečki U-15 v ovirju 4. kroga 1. lige zasluženo premagali domačine (prva zmaga v Velenju v tej ligi nasploh). S strelom z razdalje je goste popeljal v vodstvo Miha Stramič(23. min.), domači so izenačili z najstrožje kazni v zadnjih minutah prvega počasa. Odločilni gol je z lepih strelom z razdalje dosegel Karli Šalamun 45. min). Blaž Lebar je zadel stativo, Žan Kolmanič pa prečko.

Žreb 2. kroga pokala NZS

petek, 23. avgust 2013 ob 16:03

Danes je bil opravljen žreb 2. kroga članskega pokala NZS. Veržejčani bodo v sredo 18.09.  potovali v Šenčur.

NK Farmtech Veržej - NK Triglav Kranj 4:2 (2:1)

sreda, 21. avgust 2013 ob 19:54

V prvem krogu pokala NZS so veržejski nogometaši izločili gorenjskega prvoligaša. Zadetke za domače so dosegli Mitja Mauko, Marko Karnet (11.m), Rok Ropoša in Niki Slana. Žreb pokala 2. kroga bo v petek.

NK Farmtech Veržej - NK Kovinar Tezno 9:1 (4:0)

torek, 20. avgust 2013 ob 21:28

V tretji domači tekmi 1. lige starejših dečkov U-15 so  veržejci dosegli visoko zmago. Strelci so bili Blaž Lebar 4 (18. , 43., 50., in 51. min.), Žan Kolmanič 2 (6. in 27. min.), Žiga Hartman (21. min.), Luka Nemec (57. min.) in Karel Šalamun (67. min.). V soboto sledi prvo gostovanje v Velenju proti domačemu Rudarju.

« prva  « nazaj  91 92 93 [94] 95 96 97   naprej »  zadnja »