21222324252627
28293031

Rezultati U-14 MNZ Murska Sobota

sobota, 12. november 2011 ob 18:13

S tekmovanjem so končali tudi starejši dečki U-14, ki so tekmovali v ligi MNZ Murska Sobota. NK Veržej so (izven konkurence) zastopali igralci, ki niso dobili priložnosti igranja v 1. ligi in igralci letnika 1999. V ospredju je bila predvsem priprava na sezono 2012/13.
Rezultati v prilogi.

Goran Kőveš ni več na klopi Veržeja

torek, 08. november 2011 ob 18:56

Goran Kőveš z današnjim dnem ni več trener članske ekipe. Za sporazumno prekinitev sodelovanja sta se danes dogovorila s predsednikom kluba. V soboto bo tekmo v Malečniku vodil uspešni trener mladinske ekipe Ervin Vidovič. V četrtek se bo sestal UO NK Veržej in razpravljal o rezultatih jesenskega dela prvenstva in vodenju članske ekipe v prihodnje.

Ekipa U-11  na 5. mestu lige MNZ

Ekipa U-11 na 5. mestu lige MNZ

torek, 08. november 2011 ob 18:46

S tekmovanjem v jesenskem delu lige U-12 MNZ Murska Sobota je končala tudi ekipa Veržej II, ki je v svoji skupini A osvojila 5. mesto. Pod vodstvom trenerja Gorana Rističa igrajo igralci letnika 2000 in 2001.

Mladinska ekipa jesenski prvak v 2.SML

nedelja, 06. november 2011 ob 20:57

Na igrišču z umetno travo v mariborskega Ljudskega vrta sta se v zadnjem krogu jesenskega dela prvenstva 2. SKL/SML pomerili ekipi Malečnika in Veržeja. Kadetska ekipa je bila v prvem polčasu nadigrana od domačinov, v drugem polčasu pa je bila igra enakovrednejša. Končni rezultat je bil 3:0 za domače, ki so zadetke dosegli v 26., 31. in 54. minuti. Mladinska ekipa je brez velikega napora z rezultatom 3:0 (2:0) dosegla še 11. zmago. Strelca za veržejce sta bila kapetan Jernej Trstenjak (10. min.) in Matej Turk (30. in 85. min.). Nemoč domačinov je bila rezultirana tudi z prejetimi dvema rdečima in tremi rumenimi kartoni. Tako je mladinska ekipa z odliko zaključila jesenski del prvenstva. Luka Ciglarič je z 16 zadetki najboljši strelec mladinske lige. Mladinska ekipa je tudi na vrhu lestvice fair-playa. Seveda pa ne smemo pozabiti še trenerja Ervina Vidoviča za odlično vodenje obeh ekip, ... NK Tehnostroj Veržej - NK Paloma 2:3 (0:1)

NK Tehnostroj Veržej - NK Paloma 2:3 (0:1)

nedelja, 06. november 2011 ob 20:36

Članska ekipa v šestih tekmah jesenskega dela prvenstva na domačem igrišču ni uspela niti enkrat zmagati. Tokrat jo je premagala ekipa Palome, ki so jim veržejski igralci poklonili tri zadetke. Zdesetkana veržejska ekipa brez Žana Majerja, Damjana Kaučiča, Roka Kocuvana, Mateja Duha in Aljoše Fekonje je sicer dosegla dva zadetka (David Vinkovič- 55. min. in Marko Fajdiga- 76. min.), a je bilo to premalo za osvojitev točk. V prvem polčasu so gostje poškodovali še Boštjana Puharja, med polčasom pa sta zaradi poškodb ostala v slačilnici Tjaž Polajžar in Jernej Trstenjak. V soboto sledi gostovanje v Malečniku. Slike s tekme si lahko ogledate v galeriji.
Rezultati 12. kroga v prilogi.

NK Tehnostroj Veržej - NK Jarenina 1:1 (1:0)

nedelja, 06. november 2011 ob 07:28

Veržejski starejši dečki so na domačem terenu osvojili dragoceno točko. Povedli so v prvem polčasu z zadetkom Valentina Avseca (15. minuta. Na sami tekmi smo videli veliko priložnosti na obeh straneh, tako da je neodločen rezultat še najbolj pravičen. Trenutno na lestvici zasedajo 11. mesto. V soboto sledi gostovanje v Dravogradu.
Rezultati 14. kroga v prilogi.

NK Tehnostroj Veržej - NK Žalec 1:0 (0:0) NK Tehnostroj Veržej - NK Žalec 0:0

sreda, 02. november 2011 ob 17:36

V zaostalih tekmah 2. kroga 2. SKL/SML sta veržejskih ekipi proti neposrednemu konkurentu za 3. mesto osvojili štiri točke. Kadetska ekipa je dosegla tretjo zaporedno zmago. Zadetek za domačo ekipo je v 44. minuti dosegel Martin Cimerman. V derbiju mladinske lige sta se srečala dva sloga nogometne igre - tehnično prefinjen veržejski in moški (na trenutke zelo grobi, prejeli so šest rumenih kartonov, lahko pa bi še kakšnega rdečega) žalski. Prvo priložnost na tekmi so imeli gostje, a je veržejski vratar odlično posredoval. Nekaj minut za tem so še lepšo priložnost zamudili veržejci.  V drugem polčasu je igra porekala med kazenskima prostoroma, tako da je delitev točk še najbolj pravična. Mladinska ekipa tako še naprej ostaja na prvem mestu. V skupni uvrstitvi pa so se veržejci utrdili na tretjem mestu. V nedeljo sledi gostovanje v Mariboru proti ekipi Malečnika. ... NK Tehnostroj Veržej - NK Ormož 2:1 (1:1) NK Tehnostroj Veržej - NK Ormož 5:0 (1:0)

NK Tehnostroj Veržej - NK Ormož 2:1 (1:1) NK Tehnostroj Veržej - NK Ormož 5:0 (1:0)

ponedeljek, 31. oktober 2011 ob 09:13

Tako kadetska kot mladinska ekipa sta že drugič zapored dosegla obe zmagi. Oslabljeni kadeti (brez Tilena Džafiča in Luke Papiča) so tekmo začeli s poklonjenim zadetkom gostom že v 8. minuti. V 15. minuti je z lepim strelom z razdalje zadel Lukas Gregorinčič. Zmago domačim pa je prinesel zadetek Patrika Bukovca v 42. minuti. Zaradi dveh rumenih kartonov je moral predčasno z igrišča Matej Jud (63. minuta). Mladinci so cel prvi polčas lomili odpor ormožanov, ki jih je reševal izvrstni vratar, zapravili pa so tudi ogromno priložnosti za zadetek. Potem pa se je le odprlo in gostje so lahko srečni, da so jih odnesli samo z petimi zadetki razlike. Za domače so zadeli Tomaž Markovič (45. in 61. min), Luka Ciglarič (66. in 73. min.) ter Alen Brumen (82. min). Že v sredo sledi zaostala tekma 2. kroga proti ekipi Žalca. Mladinci si z zmago lahko zagotovijo naslov jesenskega prvaka. Slike s tekme si lahko ogledate ...

NK Odranci- NK Tehnostroj Veržej 1:0 (1:0)

ponedeljek, 31. oktober 2011 ob 07:02

Močno oslabljena članska ekipa (manjkali so Tjaž Polajžar, Žan Majer in Rok Kocuvan) se z gostovanja v Odrancih vrača praznik rok. Priložnosti za ugodnejši rezultat sicer ni manjkalo, a sreča tokrat ni bila na strani veržejcev. V soboto prihaja v Veržej vedno neugodna Paloma. To je zadnja domača tekma jesenskega dela in priložnost za že dolgo pričakovano prvo zmago.
Rezultati 11. kroga v prilogi.

NK Žalec - NK Tehnostroj Veržej 1:3 (1:2)

sobota, 29. oktober 2011 ob 17:41

Veržejski starejši dečki so v okvirju 13. kroga 1. lige brez posebnih težav premagali zadnjeuvrščeno ekipo Žalca. Prvi zadetek je v 15. minuti dosegel Ivo Kuzma z izrednim strelom z oddaljenosti več kot dvajsetih metrov. Minuto za tem je po prodoru Tilena Ketiša z bližine zadel Jaka Roškar. Dve minuti pred koncem prvega polčasa je na sceno stopil domači celjski sodnik, ki je dosodil najstrožjo kazen za domače (tudi na začudenje žalčanov). Zanimivo je, da je isti sodnik veržejcem sodil tudi tekmo v Brežicah, kjer so domači po prvi zgrešeni enajstmetrovki izvajali takoj še eno. Če  upoštevamo še domače sojenje v Lendavi to ne more več biti naključje. Seveda pa so bili veržejci tako premočan nasprotnik v Žalcu, da je sodnik v 40. minuti preprosto moral pokazati na belo točko po očitnem igranju z roko domačega igralca. Zanesljiv realizator je bil ...
« prva  « nazaj  132 133 134 [135] 136 137 138   naprej »  zadnja »