21222324252627
28293031
Cicibani U-7 osvojili 2. mesto

nedelja, 27. november 2011 ob 10:07

Selekcija U-7 se je pod vodstvom trenerja Bojana Gaberca udeležila turnirja, ki ga je priredil NK Rače in na katerem je sodelovalo deset ekip. V svoji predtekmovalni skupini so premagali NK Dogoše z 1:0 (Pustinek) in NŠ Damir Pekič z 2:0 (Fras) ter igrali neodločeno 0:0 z NK Malečnikom in NK Slivnico. Z osvojitvijo prvega mesta v skupini so igrali v finalu proti NK Dobrovcem in izgubili z minimalnim rezultatom 0:1.

NK Tehnostroj Veržej - NK Železničar 3:0 (1:0)

sobota, 26. november 2011 ob 18:52

V prvem pomladanskem krogu lige U-14 so veržejski starejši dečki U-14 premagali goste iz mariborskega tabora in se jim oddolžili za jesenski poraz v Mariboru z 0:2. Prvi zadetek za domače je že v začetku tekme (10. min.) dosegel najboljši veržejski strelec Valentin Avsec, ki je izkoristil napako gostujoče obrambe in lepo zadel z roba kazenskega prostora. V prvem polčasu so železničarji v začetku tekme zgrešili idealno prliložnost z strelom prek praznega gola z neposredne bližine. V 34. minuti je glavni sodnik dosodil najstrožjo kazen za goste po "prekršku" v kazenskem prostoru, ki ga v tem tekmovanju sodijo sodniki za domače ekipe, nikoli pa za goste. Mariborski izvajalec najstrožje kazni pa je steljal visoko prek vrat. V drugem polčasu so bili domači igralci premočni. Drugi zadetek je dosegel kapetan Goran Titan v 42. minuti  z lepim strelom s prostega strela z roba kaze ... Viktor Trenevski novi trener članov

Viktor Trenevski novi trener članov

sobota, 26. november 2011 ob 08:12

Vodstvo kluba se je dogovorilo z Viktorjem Trenevskim za vodenje članske ekipe. Viktor je rojen 1972 v Makedoniji. V svoji bogati nogometni karieri je najprej igral za beograjski Partizan s katerim je v sezonah 1996/96 in 1996/97 osvojil naslov državnega prvaka Jugoslavije in v letu 1998 še naslov pokalnega prvaka. Kariero je nadaljeval v mehiškem klubu Publa FC ter se po enem letu vrnil v Makedonijo in igral za Sileks Kratovo in Pelister Bitola. Sledita dve sezoni igranja v Budučnosti iz Podgorice (Črna Gora), nato pa ga je pot zanesla v Slovenijo, kjer je v letih 2002/2008 igral za ND Muro, NK Koper, NK Olimpijo, NK Dravo, NK Nafto in NK Malečnik, kjer je tudi končal nogometno kariero. Viktor je v obdobju 1997/2004 17 krat igral za makedonsko reprezentanco. Svojo trenersko pot je začel v Malečniku in je eden najbolj perspektivnih mlajših trenerjev v Sloveniji. Članska ekipa bo s pripravami začela konec mes ...

Turnir U-7

torek, 22. november 2011 ob 17:00

ŠD NK Veržej v športni dvorani ŠIC (zraven gimnazije) v nedeljo 22.01.2012 organizira turnir za cicibane U-7 (letnik 2004 in mlajši ). Nastopilo bo 12 ekip.
Vabilo v prilogi.

Turnir U-12 v Radencih

torek, 15. november 2011 ob 17:37

ŠNK Veržej bo v soboto 28.01.2012 priredil turnir za mlajše dečke U-12, ki se bo odvijal v športni dvorani v Radencih in na katerem bo sodelovalo 16 ekip. Spomnimo se, da so na lanskem turnirju 1. mesto osvojili veržejci (na sliki) z zmago nad NK Međimurjem, v malem finalu je bila NK Jarenina boljša od NŠ Maribor. Do danes so svojo udeležbo potrdile ekipe NK Međimurje Čakovec (HR), Kek Sunik ULC Kormend in Nagykanizsa (H), ND Mura 05 (dve ekipi), NŠ Maribor, NK Rakičan, NŠ Damir Pekič, NK Turnišče, NK Bistrica, NK Gančani, NŠ Poli Drava, NK Ljutomer, sodelovali pa bosta seveda tudi dve veržejski ekipi.

Začenja se zimska liga mlajših kategorij

torek, 15. november 2011 ob 17:13

Po vzoru tekmovanj, ki jih organizirajo nekatere druge MNZ (Celje, Ljubljana, Maribor) in tudi pokrijejo vse stroške, se je šest klubov MNZ Murska Sobota in MNZ Lendava odločilo ustanoviti zimsko ligo v kateri tekmujejo selekcije U-7, U-8, U-9, U-10, U-11 in U-12 iz NK Čarde, NK Ljutomera, ND Mure 05, NK Nafte, NK Rakičana in NK Veržeja. Šest turnirjev (po dva za vsako selekcijo) se bo odvijalo v športni dvorani v Ljutomeru. Vsak klub je organizator enega izmed turnirjev. Organizator turnirja selekcij U-9 in U-10 je v soboto 27.1. NK Ljutomer.
Razpored turnirja U-9 v prilogi.

Razpored turnirja U-10 v prilogi.

Selekcija U-7 osvojila 2. mesto

torek, 15. november 2011 ob 17:02

Selekcija mlajših cicibanov U- 7 je na tunirju v Zlatoličju, ki se ga je udeležilo deset ekip zasedla 2. mesto. V svoji predtekmovalni skupini je premagala NK Zlatoličje (1:0, strelka Tia Vaupotič), NK Rakičan (2:0, strelca Kos in Luka Vaupotič), NK Partizan (2:0, strelca Pustinek in Luka Vaupotič) ter igrala neodločeno z NK Slivnico. Finalno srečanje z NK Radvanjem se je prav tako končalo brez zadetkov. Po streljanju kazenskih strelov so imeli veržejski igralci manj sreče. Erazem Kos je bil razglašen za najboljšega vratarja turnirja.

NK Tehnostroj Veržej - NK Jarenina 1:4 (1:4) NK Tehnostroj Veržej - NK Jarenina 1:2 (0:1)

nedelja, 13. november 2011 ob 17:31

Prvo "spomladansko" kolo veržejskim kadetom in mladincem, proti vodilni ekipi ni prineslo nobene točke. Kadeti so sicer z zadetkom Lukasa Gregorinčiča povedli že v 12. minuti, a so potem naredili preveč napak in gostom dovolili, da so brez posebnih težav dosegli štiri zadetke. Drugi polčas je bil precej bolj izenačen. Mladinska tekma prvouvrščenih ekip je prinesla enakovredno igro. Povedli so gostje z lepim zadetkom z roba kazenskega prostora v 17. minuti. Za domače je s strelom z glavo v 60. minuti izenačil Niko Škodnik. Gostje so svoj drugi zadetek dosegli s strelom z neposredne bližine v 80. minuti in se zasluženo veselili zmage. Na žalost so poškodbe v veržejski ekipi naredile svoje. Že v prvem polčasu je moral iz igre kapetan Jernej Trstenjak, prav tako pa je imel težave z hrbtom najboljši strelec lige Luka Ciglarič, kar se je na igri veržejcev zelo ... NK Malečnik - NK Tehnostroj Veržej 2:1 (1:0)

NK Malečnik - NK Tehnostroj Veržej 2:1 (1:0)

sobota, 12. november 2011 ob 18:33

Članska ekipa je v zadnjem krogu jesenskega dela prvenstva v 3. SNL v Malečniku zabeležila še četrti zaporedni poraz. Veržejci so imeli žogo več v posesti, zamudili so veliko priložnosti za zadetek, domači pa so svoji dve priložnosti znali izkoristili. Prvi zadetek so dosegli v zadnjih minutah prvega polčasa, ko so po strelu s kota zadeli z neposredne bližine. Drugi zadetek je spet padel po napaki veržejske obrambe, ko so domači šele v tretjem poskusu spravili žogo mimo vratarja Andrejča, ki je prva dva strela ubranil. Veržejci so znižali rezultat v 86. minuti, ko je Žiga Sečko zadel iz neposredne bližine. V zadnji minuti bi lahko Žan Kavaš rezultat izenačil, a je s strelom z glavo z neposredne bližine zgrešil prazno mrežo.
Rezultati 13. kroga v prilogi.

NŠ Dravograd - NK Tehnostroj Veržej 0:1 (0:0)

sobota, 12. november 2011 ob 18:21

V zadnjem krogu 1. lige U-14 so veržejski starejši dečki dosegli izredno pomembno zmago na gostovanju v Dravogradu, proti neposrednemu konkurentu za obstanek v ligi. Edini zadetek na tekmi je dosegel Goran Titan v 40. minuti. To je nasploh prva zmaga v Dravogradu odkar tekmujemo v prvi ligi. Sedaj sledi odmor zaradi igranja  v NIKE pokalu, kjer Veržej ne sodeluje (tekmuje prvih osem ekip obeh lig na turnirskem sistemu), potem pa v Veržej prihaja ekipa NK Železničarja.