Čestitka

petek, 30. december 2011 ob 12:22

Upravni odbor ŠD NK Veržej želi vsem igralcem in njihovim staršem, sponzorjem ter simpatizerjem kluba veliko sreče in zadovoljstva v letu 2012.

Finale U-8 RIN MNZ

petek, 30. december 2011 ob 12:10

V Apačah je bil danes odigran finale tekmovanja Rad igram nogomet MNZ Murska Sobota za mlajše cicibane U-8. Veržejska ekipa je v prvi tekmi izgubila z ND Muro 05 z 3:4, nato pa premagala NK Čardo z 5:0. Z osvojenim drugim mestom v skupini se ni uvrstila v nadaljnje tekmovanje.
Rezultati finala v prilogi.

RIN U-6 finale MNZ

petek, 30. december 2011 ob 12:06

Odigran je bil finalni turnir namjčajši cicibanov U-6 Rad igram nogomet za pokal MNZ Murska Sobota. Veržejski ekipi sta dosegli 2. in 3. mesto. Strelci za Veržej I so bili Nejc Klemenčič 4, Domen Ledinšek 3, Niko Zamuda 2, Aljaž Lukač in Rene Raj. Strelec za ekipo Veržej 2 je bil Timi Žibrek.
Rezultati v prilogi.

Mladinska ekipa izpadla v četrtfinalu

četrtek, 29. december 2011 ob 22:58

Zadnja veržejska ekipa, ki je nastopala na turnirjih v Slovenskih Konjicah je bila mladinska selekcija. Na turnirju je sodelovalo dvanajst ekip. Veržejci so začeli slabo, saj so proti NK Zrečam izgubili z 0:1, kljub veliki premoči na igrišču. Poraz je streznil glave in sledili sta dve gladki zmagi proti NK Rudarju Trbovlje z 4:1 (Luka Ciglarič 3, Tomaž Markovič) ter NK Železničarju z 5:2 (Luka Ciglarič 2, Simon Kapun, Tomaž Markovič, Alen Brumen). Osvojeno drugo mesto v skupini je prineslo najmanj zaželjenega nasprotnika - domačo selekcijo. Veržejci so deset minut igrali odlično in z zadetkoma Jerneja Trstenjaka in Nika Škodnika vodili z 2:0. Kar smo se bali pred tekmo se je dogajalo zadnje tri minute, ko je sodnik sodil le še v korist domače ekipe. Na žalost so naši fantje nasedli in izgubljali živce, kar jih je stalo dveh zadetkov in dveh izključitev. Tudi pri streljanju najstr ...

Turnir U-12 v Slovenskih Konjicah

četrtek, 29. december 2011 ob 22:42

Selekcija mlajših dečkov U-12 je sodelovala na turnirju , ki ga je priredila ND Dravinja. Sodelovalo je dvanajst ekip. V svoji predtekmovalni skupini so veržejci zabeležili dve gladki zmagi proti NŠ Poli Drava z 6:3 (Tilen Ketiš 2, Blaž Lebar 2, Miha Stramič, Žan Pustinek) ter NK Rudarju Velenje z 7:1 (Blaž Lebar 3, Žan Ferlin 2, Žan Jurkovič in Karel Šalamun). V boju za prvo mesto v skupini so nato izgubili proti domačinom z 2:3 (Blaž Lebar 2). V polfinalnem srečanju je zmanjkalo moči in ljubljanska NK Olimpija je zabeležila gladko zmago s 5:2 (Blaž Lebar 2).

RIN U-10

četrtek, 29. december 2011 ob 22:33

V Apačah je potekalo tekmovanje Rad igram nogomet MNZ Murska Sobota za starejše cicibane U-10. Veržejska A ekipa je v skupini premagala NK Radgono in NK Slatino ter izgubila z ND Muro 05 in tako izpadla iz nadaljnjega tekmovanja.
Rezultati v prilogi.

Kadeti neuspešni v Sl. Konjicah

sreda, 28. december 2011 ob 21:46

Na današnjem kadetskem turnirju v Slovenskih Konjicah na katerem je nastopilo 16 ekip veržejski ekipi ni upelo osvojiti nobene točke. Leto dni mlajši veržejci se najprej v prvi tekmi niso mogli enakopravno kosati z najboljšo ekipo turnirja KMN Fermopromet (0:5). V drugi tekmi so naredili preveč začetniških napak in tesno izgubili z NK Železničarjem z 2:3 (Patrik Bukovec, Lukas Gregorinčič). V zadnji tekmi skupine so proti prvoligaški ekipi NŠ Robert Koren iz Dravograda vodili že z 2:0 (Uroš Pihler, Patrik Bukovec) ter 3:1 (Lukas Gregorinčič) in imeli slabo minuto še zadetek prednosti, a so prejeli dva zadetka (drugega v zadnji sekundi srečanja) in izgubili tekmo z 3:4. Turnir je bil dobra šola za mlade veržejce, ki jim je žreb naklonil najtežjo skupino turnirja. Spomnimo se, da je lanska kadetska ekipa na tem turnirju prepričljivo osvojila 1. me ... Selekcija U-14 v finalu

Selekcija U-14 v finalu

torek, 27. december 2011 ob 21:58

Selekcija starejših dečkov U-14 se je udeležila turnirja v Slovenskih Konjicah, ki ga priredila NŠ Dravinja in osvojila drugo mesto. Sodelovalo je osem ekip. Igrali so na umetni travi in na odboj. V svoji predtekmovalni skupini je najprej igrala neodločeno 3:3 z ekipo NK Torpedo Lenart za katero igrajo  igralci NŠ Maribor. Strelci za veržejce so bili Marko Maučec, Goran Titan in Matej Kapun. Sledili sta zmagi proti NŠ Dravinja 2 z 3:0 (Goran Titan, Žan Grajfoner, Matej Kapun) ter NŠ Robert Koren Dravograd z 3:1 (Goran Titan, Patrik Gregorinčič, Valentin Avsec). Kot zmagovalci skupine so v polfinalnem srečanju premagali NŠ Dravinja I z 4:1 (Ivo Kuzma, Žan Grajfoner, Matej Kapun, Goran Titan). V finalnem srečanju so nato tesno izgubili z NŠ Kidričevo za katero so nastopili igralci NK Aluminij in NŠ Poli Drava z 2:3 (Goran Titan 2). Jure Matis je bil proglašen za ... RIN U-6

RIN U-6

nedelja, 25. december 2011 ob 10:13

V telovadnici OŠ Apače so včeraj potekali predtekmovalni turnirji najmlajših cicibanov U-6 Rad igram nogomet za prvaka MNZ Murska Sobota. Sodelovalo je osemnajst ekip. Obe ekipi NK Veržeja sta brez težav v svoji skupini osvojili prvo mesto in se tako uvrstili v četrtkov finalni del, kjer bodo sodelovali še NK Čarda I, NK Ljutomer I in ŠNK Radgona IV.
Rezultati RIN U-6 v prilogi.

Selecija U-14 osvojila 2. mesto

nedelja, 18. december 2011 ob 18:54

Selekcija starejših dečkov U-14 se je udeležila turnirja, ki ga je priredila NŠ Paloma Sladki Vrh. V konkurenci šestnajstih klubov so osvojili 2. mesto. V predtekmovalni skupini so premagali NK Torpedo Lenart (2:0), NK Železničar 1 (5:0) in NK Miklavž Dobrovce (8:0). Sledila je lahka četrtfinalna zmaga proti NK Slivnici (3:0) in v polfinalnem srečanju zmaga proti ND Mura 05 z 1:0. V finalu so nato ponovno igrali z ekipo NK Torpedo Lenart, ki je bila boljša z minimalniom rezultatom (0:1). Anej Meznarič je bil s petimi zadetki najboljši strelec turnirja.

« prva  « nazaj  129 130 131 [132] 133 134 135   naprej »  zadnja »

Turnir U-15 v Radencih-2015

Farmtech Veržej - Drava Ptuj