21222324252627
28293031
Mladinska ekipa jesenski prvak v 2.SML

nedelja, 06. november 2011 ob 20:57

Na igrišču z umetno travo v mariborskega Ljudskega vrta sta se v zadnjem krogu jesenskega dela prvenstva 2. SKL/SML pomerili ekipi Malečnika in Veržeja. Kadetska ekipa je bila v prvem polčasu nadigrana od domačinov, v drugem polčasu pa je bila igra enakovrednejša. Končni rezultat je bil 3:0 za domače, ki so zadetke dosegli v 26., 31. in 54. minuti. Mladinska ekipa je brez velikega napora z rezultatom 3:0 (2:0) dosegla še 11. zmago. Strelca za veržejce sta bila kapetan Jernej Trstenjak (10. min.) in Matej Turk (30. in 85. min.). Nemoč domačinov je bila rezultirana tudi z prejetimi dvema rdečima in tremi rumenimi kartoni. Tako je mladinska ekipa z odliko zaključila jesenski del prvenstva. Luka Ciglarič je z 16 zadetki najboljši strelec mladinske lige. Mladinska ekipa je tudi na vrhu lestvice fair-playa. Seveda pa ne smemo pozabiti še trenerja Ervina Vidoviča za odlično vodenje obeh ekip, kateri se na skupni lestvici nahajata na 3. mestu. Že v nedeljo sledi 14. krog (prvi pomladanski), ko v Veržej prihaja glavni favorit za skupni naslov in uvrstitev v 1. ligo NK Jarenina.