78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
NK Tehnostroj Veržej - NK Ormož 2:1 (1:1) NK Tehnostroj Veržej - NK Ormož 5:0 (1:0)

ponedeljek, 31. oktober 2011 ob 09:13

Tako kadetska kot mladinska ekipa sta že drugič zapored dosegla obe zmagi. Oslabljeni kadeti (brez Tilena Džafiča in Luke Papiča) so tekmo začeli s poklonjenim zadetkom gostom že v 8. minuti. V 15. minuti je z lepim strelom z razdalje zadel Lukas Gregorinčič. Zmago domačim pa je prinesel zadetek Patrika Bukovca v 42. minuti. Zaradi dveh rumenih kartonov je moral predčasno z igrišča Matej Jud (63. minuta). Mladinci so cel prvi polčas lomili odpor ormožanov, ki jih je reševal izvrstni vratar, zapravili pa so tudi ogromno priložnosti za zadetek. Potem pa se je le odprlo in gostje so lahko srečni, da so jih odnesli samo z petimi zadetki razlike. Za domače so zadeli Tomaž Markovič (45. in 61. min), Luka Ciglarič (66. in 73. min.) ter Alen Brumen (82. min). Že v sredo sledi zaostala tekma 2. kroga proti ekipi Žalca. Mladinci si z zmago lahko zagotovijo naslov jesenskega prvaka. Slike s tekme si lahko ogledate v galeriji.