78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
NK Tehnostroj Veržej - NK Jarenina 1:4 (1:4) NK Tehnostroj Veržej - NK Jarenina 1:2 (0:1)

nedelja, 13. november 2011 ob 17:31

Prvo "spomladansko" kolo veržejskim kadetom in mladincem, proti vodilni ekipi ni prineslo nobene točke. Kadeti so sicer z zadetkom Lukasa Gregorinčiča povedli že v 12. minuti, a so potem naredili preveč napak in gostom dovolili, da so brez posebnih težav dosegli štiri zadetke. Drugi polčas je bil precej bolj izenačen. Mladinska tekma prvouvrščenih ekip je prinesla enakovredno igro. Povedli so gostje z lepim zadetkom z roba kazenskega prostora v 17. minuti. Za domače je s strelom z glavo v 60. minuti izenačil Niko Škodnik. Gostje so svoj drugi zadetek dosegli s strelom z neposredne bližine v 80. minuti in se zasluženo veselili zmage. Na žalost so poškodbe v veržejski ekipi naredile svoje. Že v prvem polčasu je moral iz igre kapetan Jernej Trstenjak, prav tako pa je imel težave z hrbtom najboljši strelec lige Luka Ciglarič, kar se je na igri veržejcev zelo poznalo. Mladinska ekipa je kljub porazu ohranila 1. mesto na lestvici do spomladanskega dela prvenstva, prva je tudi na lestvici fair-playa. V skupni uvrstitvi smo zadržali 3. mesto, kar je izjemen uspeh.