21222324252627
28293031

NK Odranci - NK Farmtech Veržej 3:1 (1:1)

nedelja, 23. september 2012 ob 20:25

Članska ekipa je doživela v 5. krogu 3. SNL prvi poraz. Gostje je v vodstvo povedel najboljši strelec David Vinkovič (21. min.). V prvem polčasu so veržejci zamudili še kar nekaj idealnih priložnosti, ki bi ob boljši realizaciji lahko odločile srečanje.  Domačini so nato izenačili in v drugem polčasu (od 61. min. so igrali z igralcem več) še dvakrat zadeli. V soboto prihaja v Veržej ekipa NK Beltinci.
Rezultati 5. kroga v prilogi.

NK Aluminij - NK Farmtech Veržej 5:0 (2:0)

nedelja, 23. september 2012 ob 08:44

V 9. krogu 1. lige starejših dečkov U-14 je NK Aluminij prepričljivo ugnal veržejce, za katere je to prvi poraz na dosedanjih gostovanjih. V soboto prihaja v Veržej vodilna ekipa lige NŠ Maribor, za katero igra tudi nekdanji verženec Marko Maučec.
Rezultati 9. kroga v prilogi.

NK Farmtech Veržej - NK Ljutomer 2:7 (1:2)

petek, 21. september 2012 ob 15:09

V 2. krogu lige mlajših dečkov U-12 MNZ Murska Sobota, ki igrajo po sistemu 8+1, je ljutomerska ekipa visoko premagala domačine, za katere sta zadela Primož Šarkezi in Miha Kolbl.

NK Farmtech Veržej - NK Čarda Bogojina 5:4

četrtek, 20. september 2012 ob 06:03

Odigrano je bilo 2. kolo prvenstva starejših dečkov U-14 MNZ Murska Sobota. NK Veržej igra v tej ligi izven konkurence z leto oz. dve leti mlajšimi igralci, katerim je to priprava na naslednjo sezono v 1. ligi. Potem ko so bili veržejci prosti v prvem krogu, so doma premagali kombinirano ekipo Čarde in Bogojine. Strelci za domače so bili Blaž Pustinek (2), Karel Šalamun, Žan Jurkovič in Dejan Mlakar.

Žreb pokala MNZ

torek, 18. september 2012 ob 19:57

Opravljen je bil žreb 3. kroga pokala MNZ Murska Sobota. Veržejska članska ekipa bo gostovala v Puconcih proti pomurskemu ligašu. Srečanje bo v sredo 26. septembra.
Tekme 3. kroga.

NK Zreče - NK Farmtech Veržej 1:3 (1:2), NK Zreče - NK Farmtech Veržej 2:0 (1:0)

nedelja, 16. september 2012 ob 21:27

V Zrečah je kadetska ekipa brez posebnih težav premagala domačine in zabeležila četrto zmago. Strelci za veržejce so bili Gregor Stramič (21. min.), Tadej Čuk (33. min.) in Alen Lebar (45. min.). Mladinci so zabeležili prvi poraz v tej sezoni. Že v 3. minuti so zrečani povedli iz najstrožje kazni, drugi zadetek so veržejci prejeli deset minut pred koncem. V skupni uvrstitvi ekipi še naprej ostajata na vrhu lestvice. V nedeljo v Veržej prihajata ekipi iz Malečnika.

NK Farmtech Veržej - NK Jarenina 1:0 (0:0)

nedelja, 16. september 2012 ob 21:15

V 8. krogu 1. lige starejših dečkov U-14 so veržejci zabeležili tesno zmago proti vrstnikom iz Jarenine. Slednji so od 15. minute zaradi izključitve obrambnega igralca igrali z igralcem manj. Zmagoviti zadetek je dosegel Paž Kosednar deset minut pred koncem srečanja. Sledi gostovanje v Kidričevem.
Rezultati 8. kroga v prilogi.

NK Farmtech Veržej - NK Grad 3:0 (0:0)

nedelja, 16. september 2012 ob 08:41

Veržejska članska ekipa ostaja neporažena tudi po 4. krogu. V prvem polčasu sta obe ekipi igrali previdno in izrazitih priložnosti ni bilo. V nadaljevanju pa sta za domače zadela David Vinkovič (55. min.) in Matej Vinkovič (62. in 83. min.). Slaba novica pa je, da se je ponovno težje poškodoval Marko Karnet. V nedeljo sledi gostovanje v Odrancih.
Rezultati 4. kroga v prilogi.

Vikend pred nami (vami)

petek, 14. september 2012 ob 15:57

V prihajajočem vikendu se nam obeta pester nogometni spored. Članska ekipa bo v soboto popoldan nadaljevala s tekmo proti pomurskim tretjeligašem. Po napeti tekmi v Kuzmi, tokrat prihaja v goste njihov sosed NK Grad. Tekma v Veržeju se je lani končala neodločeno 1:1 (minuto pred koncem srečanja je zadel David Vinkovič). V nadaljnjem razporedu tekmovanja potem sledijo še tekme proti Odrancem, Beltincem in Rakičanu. Nedeljsko jutro je rezervirano za tekmo 8. kroga starejših dečkov proti Jarenini. Tudi ta tekma se je lansko sezono v Veržeju končala z 1:1. Kadeti in mladinci bodo nedeljsko popoldne prebili v Zrečah, kjer bodo proti novemu drugoligašu poskušali ohraniti sedanje visoke položaje na lestvicah.

NK Kovinar Tezno - NK Farmtech Veržej 0:2 (0:1)

četrtek, 13. september 2012 ob 22:33

V zaostali tekmi 7. kroga 1. lige starejših dečkov U-14 so veržejci v težkih vremenskih razmerah brez posebnih težav premagali domačo ekipo. Strelca za goste sta bila Miha Stramič (29. min.) in Patrik Gregorinčič (49. min.). Zanimivo je, da so še veržejci v gosteh neporaženi. V nedeljo prihaja v goste ekipa NK Jarenine.