21222324252627
28293031
Prvenstvo U-6 MNZ

četrtek, 01. november 2012 ob 13:58

Končan je jesenski del prvenstva za najmlajše cicibane U-6- V skupini z Muro, Gančani in Ljutomerom so najmlajši cicibani pod vodstvom trenerja Bojana Gaberca zasedli drugo mesto.
Rezultati v prilogi.

NK Šoštanj_Mozirje - NK Farmtech Veržej 1:1 (1:1), NK Šoštanj_Mozirje - NK Farmtech Veržej 1:3 (1:2)

četrtek, 01. november 2012 ob 07:48

V preloženih tekmah 11. kroga 2.SKL/SML so v Mozirju na težkem terenu za igri kadeti osvojili točko, mladinci pa zabeležili zmago. Kadetom ni uspelo premagati zadnjeuvrščene ekipe. Domačini so zadeli že v 2. minuti, dve minuti kasneje pa je za veržejce z glavo zadel Valentin Avsec. Gostje so zamudili veliko priložnosti za zmago, zadeli so tudi prečnik ter deset minut pred koncem tekme zgrešili še najstrožjo kazen. Za mladince je prvi zadetek dosegel Alen Brumen (15. min.) s strelom s strani. Po izenačenju je Tomaž Markovič (24. min.) veržejce z močnim strelom ponovno povedel v vodstvo. Končni rezultat je z bližine dosegel Benjamin Kosi. Sicer pa sta obe ekipi zamudili še kar nekaj priložnosti. Domači so dvakrat zadeli okvir vrat, goste pa je reševal tudi odlični vratar Kristian Vrbnjak (na sliki). V nedeljo prihaja v Veržej vodilna ekipa NŠ Robert Koren Dravograd. ... Prestavljene tekme 2.SKL_SML

Prestavljene tekme 2.SKL_SML

nedelja, 28. oktober 2012 ob 17:51

Vodstvo tekmovanja v 2. SKL/SML je danes zaradi slabih vremenskih razmer preložilo vse tekme 11. kroga v 2. SKL/SML. Tako bosta kadetska in mladinska ekipa gostovali v Šoštanju v sredo 30.10.

NK Farmtech Veržej - NK Bistrica 2:1 (0:0)

nedelja, 28. oktober 2012 ob 07:52

Članska ekipa je prekinila neugodno tradicijo (v lanski sezoni so izgubili obe tekmi) in tesno premagala bistričane. Na za igro zelo težkem terenu so veržejci že v prvem polčasu zamudili nekaj lepih priložnosti za zadetek. V začetku drugega polčasa je najprej po samostojni akciji zadel Matej Vinkovič (48. min.), devet minut pozneje pa še David Vinkovič po podaji s kota. Gostje so rezultat znižali z nepričakovamim strelom od daleč (72. min.). V soboto sledi tekma v Martjancih.
Rezultati 10. kroga v prilogi.

NK Farmtech Veržej - NK Ljutomer 13:0 (6:0)

sreda, 24. oktober 2012 ob 18:52

Mladinska ekipa je v polfinalu pokala MNZ Murska Sobota premagala vrstnike iz Ljutomera in se uvrstila v finale pokala, kjer brani lanskoletni naslov.
Zapisnik s tekme v prilogi.

NK Farmtech Veržej - NK Krško 1:2 (1:1), NK Farmtech Veržej - NK Krško 2:2 (1:1)

nedelja, 21. oktober 2012 ob 18:50

V okvirju 10. kroga 2. SKL/SML sta v Veržeju gostovali ekipi lanskoletnega prvoligaša iz Krškega. Veržejski kadeti so po debaklu v Mariboru odigrali dobro tekmo, a so točke vseeno odšle v Krško. Domači so povedli z zadetkom Valentina Avseca. Po nepotrebnem prekršku v zadnjih trenutkih prvega polčasa so gostje izenačili iz najstrožje kazni. Po izključitvi domačega branilca so krčani izkoristili igralca več in dosegli še en zadetek. Mladinci so povedli z zadetkom Alena Brumna, a so gostje izenačili v zadnjih trenutkih polčasa. V drugem polčasu so po napaki domače obrambe gostje prišli do vodstva, a so veržejci izenačili z zadetkom Benjamina Kosija. V nedeljo sledi gostovanje v Šoštanju.

NK Malečnik - NK Farmtech Veržej 1:2 (0:2)

nedelja, 21. oktober 2012 ob 10:16

Članska ekipa nadaljuje s serijo zmag. Tokrat so na zelo slabem igrišču v ne preveč zanimivi tekmi premagali domačina in tako prekinili njihov niz dveh zaporednih zmag. Strelca za veržejce sta bila David Vinkovič (35. min.) in Borut Lukač (45. min.). Domačini so poraz omilili v 93. minuti. Tako veržejci po devetih krogih sami zasedajo prvo mesto na tretjeligaški lestvici. David Vinkovič še naprej vodi na listi strelcev. V soboto prihaja v Veržej NK Bistrica, ki je v pretekli sezoni veržejce premagala na obeh tekmah.
Rezultati 9. kroga v prilogi.

NK Celje- NK Farmtech Veržej 2:0 (1:0)

sobota, 20. oktober 2012 ob 14:41

Veržejski starejši dečki U-14 so se v okvirju 13. kroga 1. lige dostojno zoperstavili eni od najboljših ekip v ligi. V prvem polčasu so veržejci zadeli prečko ter zamudili še dve lepi priložnosti za dosego zadetka. Domačini so povedli v podaljšku prvega polčasa, končni rezultat pa so postavili dve minuti pred koncem srečanja. Tako stadion Olimp z eno najslabših igralnih površin z umetno travo še najprej ostaja za veržejce eno od redkih igrišč, kjer še doslej v nastopih v prvi ligi niso dosegli zmage. V soboto prihaja v Veržej druga celjska ekipa NK Simer.
Rezultati 13. kroga v prilogi.

Žreb pokala MNZ

četrtek, 18. oktober 2012 ob 18:28

Opravljen je bil žreb 4. kroga pokala MNZ Murska Sobota. Članska ekipa bo v tem krogu prosta. Ostali pari so Grad - Čarda, Šalovci - Slatina in Beltinci - Ljutomer. Mladinska ekipa, ki brani naslov lanskoletnega pokalnega prvaka (na sliki) bo v polfinalu v četrtek 25.10. tako kot lansko sezono igrala doma proti Ljutomeru. Drugi par je Šalovci - Mura.

NK Železničar - NK Farmtech Veržej 6:2 (3:1), NK Železničar - NK Farmtech Veržej 1:2 (1:1)

ponedeljek, 15. oktober 2012 ob 08:44

V 9. krogu 2. SKL/SML sta veržejski ekipi v Mariboru osvojili tri točke. Oslabljeni kadeti (brez kapetana Tadeja Čuka in Žige Šumaka) so prejeli preveč poceni zadetkov, da bi lahko računali na ugoden rezultat. Zastreljali so tudi najstrožjo kazen. Za veržejce sta zadela Alen Lebar (16. min.) in Gregor Stramič (65. min.). Mladinska ekipa je dosegla minimalno zmago. Zadel je Alen Brumen (30.min.), drugi zadetek so si mariborčani zabili v lastno mrežo. V nedeljo prihajata v Veržej ekipi iz Krškega.

« prva  « nazaj  111 112 113 [114] 115 116 117   naprej »  zadnja »