21222324252627
28293031
ND Mura 05 - NK Farmtech Veržej 2:2 (0:2)

nedelja, 12. avgust 2012 ob 09:44

Začelo se je prvenstvo starejših dečkov U-14. Veržejci so v v Murski soboti na centralnem stadionu zamudili veliko priložnost, da prvič odkar igrajo v tej ligi, premagajo muraše (v Muri igrata tudi dva bivša igralca Veržeja) na njihovem terenu. Veržejce je popeljal v vodstvo Paž Kosednar (25. min.), ko je odbito žogo po strelu Turk Marka v prečnik, usmeril v mrežo. Pet minut je po lepem prodoru Patrika Gregorinčiča z bližine zadel še Blaž Lebar. V 31. minti je zaradi poškodbe igro zapustil Žan Ketiš, kar se je v igri v drugem polčasu zelo poznalo. Zadnjih petnajst minut so gostje popustili in dovolili domačim da izenačijo. Že v torek v Veržej prihaja ekipa NK Krško.

Prijateljske tekme članov

nedelja, 12. avgust 2012 ob 09:29

Članska ekipa je bila v tem tednu zelo aktivna. V sredo so veržejci gostovali v hrvaškem Ivanjcu in s tamkajšnjim tretjeligašem igrali neodločeno 3:3 (David Vinkovič, Matej Vinkovič, Alen Brumen). V petek so gostovali v Pekrah pri mariborskem ligašu Marles hiše in izgubili z 3:4 (David Vinkovič 2, Rok Ropoša). Včeraj je sledila še tekma proti ptujskem superligašu NK Stojci. Veržejci so bili boljši z 2:0 (Dejan Kurbus, David Vinkovič). Ekipa je na vseh tekmah nastopila nekompletna, saj je zaradi poškodb in dopustov manjkalo kar nekaj igralcev, katere je trener Trenevski nadomestil z igralci mladinske vrste. Po težji pokodbi je zaigral Marko Karnet, poškodovana sta še kapetan Damijan Kaučič in Rok Kocuvan.

Člani zmagovalci turnirja v Puconcih

sobota, 04. avgust 2012 ob 22:10

Članska ekipa je ponovila lanski uspeh z zmago na turnirju v Puconcih. V polfinalnem dvoboju so bili veržejci boljši od hrvaškega četrtoligaša NK Rudarja iz Zaboka s 3:0 (Borut Lukač, Alen Brumen, David Vinkovič). V finalnem srečanju je sledila gladka zmaga proti domačemu pomurskem ligašu z 6:0 (Alen Brumen 3, Sečko Žiga, Tomaž Markovič, David Vinkovič).

NK Donji Kontovšak - NK Farmtech Veržej 3:3 (1:2)

sobota, 04. avgust 2012 ob 21:59

Kombinirana kadetsko mladinska ekipa je gostovala v hrvaškem Donjem Kontovšaku proti domači članski ekipi. Strelca za veržejce sta bila Benjamin Kosi (2) in Tomaž Markovič.

NŠ Poli Drava - NK Farmtech Veržej 2:0 (0:0)

petek, 03. avgust 2012 ob 16:05

V zadnji pripravljalni tekmi pred začetkom prvenstva v 1. ligi starejših dečkov U-14 so veržejci izgubili s ptujskim prvoligašem. V prvem krogu v soboto 11.08. gostujejo v  Murski Soboti, kjer bo tekma ob 18.00 na centralnem stadionu.

NK Kovinar Tezno - NK Farmtech Veržej 2:5 (1:2)

torek, 31. julij 2012 ob 21:12

V prijateljski tekmi prvoligaških ekip starejših dečkov U-14 so veržejci gladko premagali ekipo iz Teznega. Zadetke za goste so dosegli Jaša Roškar, Patrik Gregorinčič, Paž Kosednar (2) in Renaldo Vidovič.

Žreb 2. SKL_SML

ponedeljek, 30. julij 2012 ob 20:05

MNZ Maribor je danes opravil žreb tekmovanja v 2. kadetski in mladinski ligi vzhod za sezono 2012_13. Težave s sestavo lig so bile velike, saj so iz lige izstopile tudi NK Brežice. V ligo se je tako uvrstil tudi NK Miklavž -Dobrovce. Še pred žrebom je predsednik MNZ Murska Sobota g. Danilo Kacijan podelil priznanja za preteklo sezono. Pokala za osvojeno  3. mesto v mladinski ligi in za 1. mesto v tekmovanju za fair-play je prejel kapetan mladinske ekipe Jernej Trstenjak.
Razpored jesenskega dela v prilogi.

NK Farmtech Veržej - NK Rakičan 2:4 (2:2)

nedelja, 29. julij 2012 ob 19:53

Igralci NK Rakičana so zmagovalci turnirja na Tišini. V finalnem srečanju so proti veržejcem povedli na začetku srečanja z 2:0. Izenačila sta Matej Vinkovič in Alen Brumen. V drugem polčasu so veržejci zamudili ogromno priložnosti za dosego zadetka, igralci Rakičana pa so dvakrat prešli sredino igrišča in obakrat zadeli. V tekmi za tretje mesto so igralci ND Beltinec premagali NK Tišino s 5:4.

NK Farmtech Veržej - ND Beltinci 5:1 (1:1)

nedelja, 29. julij 2012 ob 08:08

Na članskem turnirju na Tišini so veržejci v premagali ND Beltince in se bodo danes ob 18.00 v finalnem srečanju pomerili z NK Rakičanom, ki je s 3:1 premagal NK Tišino. Strelca za veržejce sta bila David Vinkovič (3) in Matej Vinkovič (2).

NK Ljutomer - NK Farmtech Veržej 2:1 (2:0)

sobota, 28. julij 2012 ob 14:33

Selekcija starejših dečkov U-14 je izgubila v prijateljskem srečanju proti vrstnikom iz Ljutomera. Zadetek za veržejce je dosegel Aljoša Jerič (11. m).

« prva  « nazaj  116 117 118 [119] 120 121 122   naprej »  zadnja »