78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
NK Šoštanj_Mozirje - NK Farmtech Veržej 1:1 (1:1), NK Šoštanj_Mozirje - NK Farmtech Veržej 1:3 (1:2)

četrtek, 01. november 2012 ob 07:48

V preloženih tekmah 11. kroga 2.SKL/SML so v Mozirju na težkem terenu za igri kadeti osvojili točko, mladinci pa zabeležili zmago. Kadetom ni uspelo premagati zadnjeuvrščene ekipe. Domačini so zadeli že v 2. minuti, dve minuti kasneje pa je za veržejce z glavo zadel Valentin Avsec. Gostje so zamudili veliko priložnosti za zmago, zadeli so tudi prečnik ter deset minut pred koncem tekme zgrešili še najstrožjo kazen. Za mladince je prvi zadetek dosegel Alen Brumen (15. min.) s strelom s strani. Po izenačenju je Tomaž Markovič (24. min.) veržejce z močnim strelom ponovno povedel v vodstvo. Končni rezultat je z bližine dosegel Benjamin Kosi. Sicer pa sta obe ekipi zamudili še kar nekaj priložnosti. Domači so dvakrat zadeli okvir vrat, goste pa je reševal tudi odlični vratar Kristian Vrbnjak (na sliki). V nedeljo prihaja v Veržej vodilna ekipa NŠ Robert Koren Dravograd.