21222324252627
28293031
NK Tehnostroj Veržej - NK Stojnci 7:1 (3:0)

nedelja, 29. april 2012 ob 08:28

Članska ekipa je nepričakovano visoko premagala stojnčane. Najboljši veržejski strelec David Vinkovič je mrežo gostov načel že v 2. minuti. Sledili so še trije njegovi zadetki v 19., 41. in 78. minuta. Ostale zadetke so prispevali Matej Vinkovič (51. min),  Boštjan Puhar (56. min.) in David Štrakl (81. min.).
Rezultati 20. kroga v prilogi.

Selekcija U-6 zmagala v Dobrovcah

nedelja, 29. april 2012 ob 07:15

Najmlajši veržejski nogometaši so se udeležili turnirja v Dobrovcah, na katerem je sodelovalo deset ekip. V svoji skupini so zabeležili gladke zmage, brez prejetega zadetka. Premagali so NK Dobrovce/Miklavž II z 6:0 (Jan Rajh 2, Niko Zamuda, Domen Ledinšek, Nino Čirič, Timotej Žibrek), NŠ Poli Dravo z 3:0 (Jan Rajh 2, Domen Ledinšek), NK Aluminij II z 10:0 (Jan Rajh 5, Nino Čirič 2, Vid Štefanec, Niko Zamuda, Aljaž Lukač) in NŠ Damir Pekič z 4:0 (Vid Štefanec 2, Niko Zamuda, Timotej Žibrek). V polfinalu so premagali NK Aluminij I z 4:2 (Vid Štefanec 3, Timotej Žibrek). V velikem finalu so bili ponovno boljši od NŠ Poli Drava z 2:0 (Jan Rajh, Vid Štefanec). Rene Raj je bil proglašen za najboljšega vratarja turnirja.

Zmaga in poraz selekcij U-12

petek, 27. april 2012 ob 06:36

Odigran je bil 10. krog lige mlajših dečkov U-12. Obe veržejski ekipi sta igrali na domačem igrišču. Ekipa Veržej II je v skupini A visoko izgubila proti ekipi NK Gančan z 2:9. Veržejska prva ekipa (na sliki) pa je v skupini B gladko premagala NK Ljutomer z 7:2 (4:2). Zadetke so dosegli Ferlin (2), Horvat (2), Jurkovič (2) in Šalamun.

NK Tehnostroj Veržej - NŠ Maribor 2:3 (2:0)

četrtek, 26. april 2012 ob 06:00

Veržejska mladinska ekipa se je dostojno poslovila od tekmovanja v mladinskem pokalu. Mariborčani so imeli sicer v prvem počasu terensko pobudo, a si niso priigrali nobene prave priložnosti. Domači so prvi zadetek dosegli iz najstrožje kazni. Gostujoči vratar je bil po prekršku nad Rokom Ropošem tudi izključen. Zanesljiv izvajalec je bil Jernej Trstenjak (28. min). Ko je po hitrem protinapadu Alen Brumen v 42. minuti po samostojnem prodoru dosegel še drugi zadetek, se je obetalo veliko presenečenje. V drugem polčasu so mariborčani dosegli dva zadetka v razmaku šestih minut (62. in 68. min.), saj je veržejcem počasi pojemala sapa. A vendarle je imel zmago  za domače v nogah kapetan Jernej Trstenjak, ki mu je po samostojnem prodoru v zadnjih minutah tekme uspelo priti pred mariborskega vratarja, ki pa mu je strel obranil. Ko so vsi pričakovali podaljšek, pa so gostje v 93. min ... Zeleno - vijoličasta dneva v Veržeju

Zeleno - vijoličasta dneva v Veržeju

ponedeljek, 23. april 2012 ob 19:15

V sredo v okvirju četrtfinala mladinskega pokala NZS v Veržeju gostuje petouvrščena ekipa 1. SML NŠ Maribor. Dvoboja kot na sliki (Tavareš - Turk) seveda ne bomo videli, bo pa Matej in ostali del ekipe imel veliko dela z odlično mariborsko ekipo. Že dan pozneje prihaja v goste vodilna ekipa 1. lige starejših dečkov U-14, ki bije ogorčen boj za naslov državnega prvaka z ekipo NK Celje. Mladi veržejci obljubljajo, da bodo popravili slab vtis z sobotne tekme v Celju.

NK Šoštanj - NK Tehnostroj Veržej 6:1 (3:0) NK Šoštanj - NK Tehnostroj Veržej 2:5 (0:3)

ponedeljek, 23. april 2012 ob 19:02

V 19. krogu 2. SKL/SML se zdesetkana kadetska ekipa ni mogla kosati z odlično domačo ekipo. Veržejci so se sicer borili po svojih močeh, a kaj več kot častnega zadetka (Matej Kapun, 61. min)jim ni uspelo doseči. Podobna premoč je bila na mladinski tekmi, a tokrat v korist veržejcev. Samo nespretnosti nekaterih veržejskih igralcev se lahko domačini zahvalijo, da v zelo slabih vremenskih razmerah niso prejeli dvomestnega števila zadetkov. Za veržejce so zadeli Jernej Trstenjak 3 (15., 21, 32 min. iz 11.m), Simon Kapun (50. min) in Tadej Čuk (88. min). Mladinska ekipa je dosegla sploh prvo zmago v pomladanskem delu prvenstva. Sledi nedljsko gostovanje v Lendavi.
Rezultati 19. kroga v prilogi.

NK Aha Emi Bistrica - NK Tehnostroj Veržej 2:1 (1:0)

nedelja, 22. april 2012 ob 07:34

Članska ekipa je proti najslabši ekipi lige (vsaj po prikazani igri) izgubila in še tako vedno ostaja v nevarnih vodah. V prvem polčasu so gostje prevladovali, si ustvarili niz nevarnih situacij in strelov pred domačimi vrati, a žoga ni hotela v mrežo. Domačini so redko prihajali pred veržejska vrata, a so bili dvakrat nevarni. Najprej so zadeli prečnik, nato pa so v 42. minuti povedli iz strogo dosojene najstrožje kazni. Drugi polčas slab. Domačini so zavlačevali, gostje pa stihijsko napadali. Iz edinega strela so bistričani dosegli po strelu s kota z glavo še drugi zadetek. Veržejci so zmanjšali prednost v 90. minuti po prostem strelu. V sodnikovem podaljšku pa je Lukač zamudil še zadnjo možnost za izenačenje. Iz bližine je njegov strel z glavo zletel mimo vrat. V soboto v goste prihajajo NK Stojnci. ... NK Celje - NK Tehnostroj Veržej 9:0 (3:0)

NK Celje - NK Tehnostroj Veržej 9:0 (3:0)

nedelja, 22. april 2012 ob 07:23

Veržejska ekipa U-14 se je proti najboljši ekipi prvenstva predala že v avtobusu. Visok poraz je posledica anemične igre, brez prave ostrine in volje, ki je krasila dosedanji tok pomladanskega dela prvenstva. Skozi celotno tekmo so se celjani poigravali in z lahkoto dosegali zadetke. Poraz na stadionu, kjer še veržejci niso osvojili točke v dosedanjih gostovanjih, je bil seveda pričakovan, a bi z malo več borbenosti lahko bil dosti manjši. Upajmo, da bo v četrtek, ko v goste prihaja NŠ Maribor bolje.
Rezultati 23. kroga v prilogi.

Gladki zmagi selekcij U-12

četrtek, 19. april 2012 ob 19:27

V okvirju lige mlajših dečkov U-12 sta obe veržejski ekipi gostovali. Ekipa Veržej II (na sliki) je v skupini A premagala NK Tišino z 9:0. Strelci so bili Kolbl (3), Pučko, Dominko, Brunec, Lukač in Tomažič. Ekipa Veržej I je v skupini B v Rakičanu s 15:0 premagala domačo ekipo in je še naprej brez poraza.

NK Železničar - NK Tehnostroj Veržej 2:0 (1:0) NK  Železničar - NK Tehnostroj Veržej 0:0

NK Železničar - NK Tehnostroj Veržej 2:0 (1:0) NK Železničar - NK Tehnostroj Veržej 0:0

ponedeljek, 16. april 2012 ob 18:05

Kadetska ekipa je izgubila podobno kot v prejšnjem krogu. Pripravili so si sicer nekaj lepih priložnosti, a so bili v zaključku akcij nenatančni. V prvem polčasu so dobili zadetek po odbiti žogi, v drugem pa iz dosojene najstrožje kazni. Mladinci še naprej čakajo prvo zmago v pomladanskem delu prvenstva. Priložnosti je bilo na pretek, od 59. minute so igrali z igralcem več. Brezglavi napadi bi lahko domačinom prinesli zmago v sodnikovem podaljšku, ko so se sami pred vratarjem Kikijem znašli štirje domači igralci, a je veržejski vratar fenomenalno odreagiral. V nedeljo sledita tekmi v Mozirju. Pri mladinski ekipi se po prestanih kaznih vračata Žan Kocuvan in Simon Kapun.