78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
NK Železničar - NK Tehnostroj Veržej 2:0 (1:0) NK  Železničar - NK Tehnostroj Veržej 0:0

NK Železničar - NK Tehnostroj Veržej 2:0 (1:0) NK Železničar - NK Tehnostroj Veržej 0:0

ponedeljek, 16. april 2012 ob 18:05

Kadetska ekipa je izgubila podobno kot v prejšnjem krogu. Pripravili so si sicer nekaj lepih priložnosti, a so bili v zaključku akcij nenatančni. V prvem polčasu so dobili zadetek po odbiti žogi, v drugem pa iz dosojene najstrožje kazni. Mladinci še naprej čakajo prvo zmago v pomladanskem delu prvenstva. Priložnosti je bilo na pretek, od 59. minute so igrali z igralcem več. Brezglavi napadi bi lahko domačinom prinesli zmago v sodnikovem podaljšku, ko so se sami pred vratarjem Kikijem znašli štirje domači igralci, a je veržejski vratar fenomenalno odreagiral. V nedeljo sledita tekmi v Mozirju. Pri mladinski ekipi se po prestanih kaznih vračata Žan Kocuvan in Simon Kapun.