78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
NK Malečnik - NK Farmtech Veržej 6:0 (2:0), NK Malečnik - NK Farmtech Veržej 2:1 (2:1)

nedelja, 28. april 2013 ob 21:05

Dan pozneje kot U-14 so na isti katastrofalno slabi igralni površini v Ljudskem vrtu gostovali kadeti in mladinci. Močno oslabljeni ekipi (zaradi izletov, bolezni in kartonov je manjkalo osem igralcev) sta doživeli poraza. Kadeti so odigrali solidnih pol ure, nato pa v razmaku petih minut prejeli dva zadetka ter nato v začetku drugega polčasa v desetih minutah še tri. Mladinci so odigrali soliden prvi polčas, zadel je v 45. minuti Alen Brumen (na sliki) iz najstrožje kazni. V nadaljevanju so zamudili nekaj lepih priložnosti in tako še vedno ostajajo brez zmage v pomladanskem delu sezone. Na prošnjo NK Miklavž/Dobrovcev v četrtek 02.05. ne bo tekem. V nedeljo 05.05. pa v Veržej prihaja NŠ Drava.