78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
NK Ormož - NK Tehnostroj Veržej 4:1 (0:1) NK Ormož - NK Tehnostroj Veržej 1:1 (0:1)

torek, 05. junij 2012 ob 17:10

Kadeti in mladinci se z zadnjega gostovanja v prvenstvu vračajo z eno samo osvojeno točko. Kadeti so proti domačim vrstnikom igrali dobro dokler je bilo še kaj moči. Povedli so z zadetkom Aneja Meznariča z glavo v 30. minuti. V drugem polčasu je sledil pričakovan padec v igri, posledica neudeležbe na treningih. Mladinska ekipa je zamudila izjemno priložnost generacije za osvojitev prvega mesta v ligi. Na tekmo je večina igralcev prišla utrujena (tudi poškodovana) od "pomembnih" jutranjih tekem malega nogometa. Veržejci so povedli z solo akcijo Nika Škodnika (4. minuta), a se je strelec edinega zadetka poškodoval že v 15. minuti in gostje so celotno tekmo igrali praktično z desetimi igralci. Veržejci so proti slabim ormožanom zadeli dvakrat prečnik, enkrat vratnico in zamudili še nešteto priložnosti za zadetek. Odlično pa je trikrat posredoval tudi veržejski vratar. Zaslužena kazen je sledila štiri minute pred koncem. Sledita še domači tekmi v nedeljo proti Malečniku.