78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
NK Tehnostroj Veržej - NK Šmartno 2:5 (2:1) NK Tehnostroj Veržej - NK Šmartno 3:3 (0:3)

ponedeljek, 28. maj 2012 ob 17:41

Kadeti in mladinci so doma osvojili le točko. Kadetska ekipa je sicer povedla z zadetkoma Tadeja Čuka (17. in 22. min.). V drugem polčasu pa so gostje najprej izenačili in nato v zadnjih sedmih minutah dosegli še tri zadetke. Mladinci so v tekmo z neposrednim tekmecem za drugo mesto vstopili s kar tremi poškodovanimi igralci (Jernej Trstenjak, Niko Škodnik in Mihael Suhač). To je vneslo pred tekmo nekaj nervoze, kar so gostje izkoristili in že v 33. minuti vodili s 3:0. Za preobrat pa je z nešportno potezo (udarec z glavo in izključitev) poskrbel gostujoči igralec. Začel se je lov domačih na rezultat in z zadetki Mateja Turka (53.min.), in Roka Ropoše (78. in 84. min.) so veržejci prišli do izenačenja, nato pa zamudili še kar nekaj priložnosti za zmago. Domači igralci so prejeli tudi pet rumenih kartonov, a ostajajo na vrhu lestvice fair playa. Sledita gostovanje v Ormožu in domači tekmi proti Malečniku.