78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
ND Dravinja - NK Tehnostroj Veržej 3:0 (1:0) ND Dravinja - NK Tehnostroj Veržej 0:2 (0:1)

ponedeljek, 07. maj 2012 ob 06:44

V 21. krogu 2. SKL/SML so kadeti v Slovenskih Konjicah izgubili, mladinci pa se vračajo z zasluženo zmago. Kadetska ekipa se je dobro upirala favoriziranim domačinom. Celoten drugi polčas so igrali z igralcem manj, saj je zaradi poškodbe igro zapustil Anej Meznarič, menjave pa ni bilo. Proti koncu srečanja so prejeli nato po lastni krivdi še dva poceni zadetka. Mladinska tekma je bila zelo kvalitetna. Domačini so skozi celotno srečanje narekovali oster tekmo, a so zadevali veržejci. V 22. minuti je kapetan Jernej Trstenjak izjemno izvedel prosti strel in zadel domačo mrežo (na sliki). Končni rezultat je Jernej postavil v zadnji minuti srečanja po hitro izvedenem protinapadu. Mladinska ekipa tako kljub vsem kadrovskim težavam ostaja v boju za naslov prvaka. V nedeljo prihajajo v goste ljutomerčani.