78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031

NK Brežice- NK Tehnostroj Veržej 2:0 (0:0), NK Brežice - NK Tehnostroj Veržej 2:1 (1:0)

torek, 10. april 2012 ob 17:29

Oslabljeni kadetska in mladinska ekipa se iz gostovanja v Brežic vračata brez točk. Kadeti so bili v prvem polčasu v rahlo podrejenem položaju. Domačini so večkrat ogrozili veržejska vrata z močnimi streli, a je veržejski vratar dobro branil svoja vrata. Srečanje je bilo odločeno v 55. minuti, ko so po prostem strelu s strani veržejci pričakovali, da bo sodnik pokazal nedovoljeni položaj kar dveh domačih napadalcev, a je pokazal na center. Drugi zadetek so prejeli štiri minute pred koncem. Precej bolj živahna je bila mladinska tekma,. Veržejci so vse skozi napadali in zgrešili nemogoče. Žoga celo tekmo ni in ni hotela v domačo mrežo. V začetku (12. minuta) je veržejski branilec sicer nesrečno zadel lastno mrežo. V 35. minuti je moral iz igre še Niko Škodnik, ki ga je domači branilec namerno udaril v glavo, a je od slabega sodnika prejel le rumeni karton. Izenačil je najboljši igralec tekme Jernej Trstenjak v 71. minuti z izrednim strelom iz prostega strela, takoj za tem je Jernej zadel še prečnik.  V 81. minuti je glavni sodnik še enkrat oškodoval goste, ko je Žanu Kocuvanu neupravičeno pokazal drugi rumeni karton. Domačini so nezasluženo zmago dosegli v sodnikovem podaljšku z zadetkom iz bližine. Tudi tu so veržejci reklamirali očiten prekršek. Tako mladinska ekipa v pomladanskem delu prvenstva še naprej ostaja brez zmage.