21222324252627
28293031
Mladinci pokalni prvaki!

četrtek, 05. april 2012 ob 17:09

Mladinska selekcija je v finalu pokala MNZ Murska Sobota premagala prvoligaša ND Muro 05 z 2:1 (1:1). Po neizkoriščeni idealni priložnosti Nika Škodnika v 1. minuti, ko je bil sam pred vratarjem, ki mu je strel ubranil, so sobočanci povedli iz hitrega protinapada (3. minuta). Veržejci se kljub temu niso predali in so skozi celi prvi polčas imeli pobudo. Izenačil je Tomaž Markovič v 15. minuti. Tudi v drugem polčasu so imeli veržejci več od igre in kar nekaj priložnosti za dosego zadetka. Zmago domačinom je prinesel idealno izveden prosti strel preko živega zidu z roba kazenskega prostora Alena Brumna v 68. minuti. Tako se je veržejska ekipa uvrstila v četrtfinale pokala NZS. Tekma proti NŠ Mariboru bo v Veržeju. Morala bi biti sicer že v sredo 11.04., a bo zaradi priprav mladinske selekcije Slovenije, NZS naknadno sporočila termin. Vsem igralcem in trenerju Erti iskrene čestitke!