78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
NK Tehnostroj Veržej - NK Bistrica 2:1 (1:1) NK Tehnostroj Veržej - NK Bistrica 1:2 (0:1)

nedelja, 01. april 2012 ob 19:42

Kadetska ekipa okrepljena s prvoligaškimi igralci selekcije U-14 je v okvirju 16. kroga 2.SKL nadigrala goste. Veržejce je v vodstvo popeljal kapetan Tadej Čuk (9. minuta), ki se je po lepi podaji znašel sam pred gostujočim vratarjem in rutinirano zadel. Veržejci so nato zadeli še vratnico, gostujoči branilec je v eni izmed naslednjih akcij izbil žogo iz golove črte. Kazen je sledila po neodločnosti veržejske obrambe in gostje so izenačili. V drugem polčasu do domačini zastreljali najstrožjo kazen v 52. minuti. Zasluženo zmago pa je veržejcem prinesel Anej Meznarič (73. minuta), po lepo izvedenem prostem strelu Marka Maučeca. Mladinska ekipa (brez kapetana in nosilca igre Jerneja Trstenjaka) je v prvem polčasu zamudila veliko priložnosti za dosego zadetka, Niko Škodnik je zadel prečnik, goste je reševal odlični vratar. Po nespretnosti domačega branilca so gostje dosegli zadetek, njihov najboljši napadalec Boškovič tako podarjeno žogo zna izkoristiti. V drugem polčasu so gostje še enkrat zadeli. Po odbiti žogi veržejskega vratarja je sledil strel iz bližine. Veržejci so rezultat zmanjšali v sodnikovem podaljšu (Alen Brumen). V skupni uvrstitvi obe ekipi še vedno zasedata visoko četrto mesto, medtem ko so mladinci padli na 2. mesto.