21222324252627
28293031

NK Kema - NK Tehnostroj Veržej 0:4 (0:2)

sobota, 03. marec 2012 ob 18:01

Veržejska članska ekipa je gostovala v Puconcih in zabeležila gladko zmago. V 20. minuti je po podaji Boruta Lukača zadel David Vinkovič s strelom iz bližine. Domačinom je nato dva zadetka preprečil veržejski vratar Matej Andrejč. David je v prvem polčasu zgrešil še tri idealne priložnosti za zadetek, a je nato v 40. minuti po napaki domačih povišal vodstvo na 2:0. Na 3:0 je v 55. minuti povišal Marko Karnet z lepim stelom z dvajsetih metrov v zgodnji vratarjev kot. Deset minut pred koncem srečanja je končni izid postavil David Štakl, ki je prišel sam pred domačega vratarja in ga brez težav premagal. Trener Viktor Trenevski je začel s postavo Matej Andrejč, Jernej Pelcl, Žan Majer, Aljoša Fekonja, Boštjan Puhar, David Vinkovič, Rok Kocuvan, Marko Karnet, Borut Lukač, Tjaž Polajžer, Damijan Kaučič. Igrali so še Bojan Čontala, David Štrakl, Rok Ropoša, Matej Vinkovič in Matej Turk. Zaradi poškodb so manjkali Matej Duh, Daniel Vidmar, Žiga Sečko in Žan Kavaš.