21222324252627
28293031

Prijateljske tekme

sreda, 22. februar 2012 ob 18:56

Na igrišču z umetno travo v Slovenski Bistrici je bila odigrana prijateljska tekma članskih ekip NK Veržeja in štajerskega ligaša NK Marles hiše. Razlika v kvaliteti je bila očitna in veržejci so mariborčanom zabili pet zadetkov (5:0, 2:0). V prvem polčasu sta zadela Boštjan Puhar in Žan Majer. Učinkovito igro v drugem polčasu so nadaljevali Borut Lukač, Marko Karnet (najstrožja kazen) in Jernej Pelcl. Začetna postava: Matej Andrejč, Matej Turk, Bojan Čontala, Jernej Pelcl, Borut Lukač, Rok Kocuvan, Žan Majer, Aljoša Fekonja, Damijan Kaučič, Marko Karnet in Boštjan Puhar. Igrali so še Rok Ropoša, Matej Vinkovič, Damir Lovrec in David Štrakl. Zaradi poškodb so bili odsotni Daniel Vidmar, David Vinkovič, Matej Duh in Žiga Sečko. Manjkala sta še Tjaž Polajžer in Mario Skuhala.
Mladinska ekipa je v Šalovcih premagala domačo člansko ekipo z 2:1 (1:0). V prvem polčasu je veržejce v vodstvo povedel Alen Brumen. Na 2:0 je povišal Tomaž Markovič. Petouvrščena ekipa pomurske ekipe je rezultat znižala iz upravičeno dosojene najstrožje kazni. Trener Ervin Vidovič je začel s postavo: Kristian Vrbnjak, Matej Turk, Leon Šeruga, Rok Ropoša, Borut Lukač, Tomaž Markovič, Jernej Trstenjak, Simon Kapun, Mihael Suhač, Niko Škodnik in Alen Brumen. Igrali so še Mitja Andrejč, David Štrakl in Marko Rožman.
Kadetska ekipa je gostovala na Ptuju in  izgubila z NŠ Poli Drava z 0:4 (0:1). Prvi polčas proti ptujčanom, ki se bodo naslednjo leto sigurno vrnili v 2. ligo je bil enakopraven. V prvih minutah drugega polčasa pa so domači dosegli dva zadetka in tekma je bila odločena.  Za veržejce so igrali: Kristian Vrbnjak, Luka Ajlec, Simon Kapun, Mitja Andrejč, Žiga Novak, Tilen Džafič, Tadej Čuk, Lukas Gregorinčič, Matej Vok, Uroš Pihler in Patrik Bukovec. Igrali so še Simon Tola, Alen Lebar in Sandi Križan.