21222324252627
28293031
NK Tehnostroj Veržej - ND Beltinci 3:1 (2:1)

sobota, 18. februar 2012 ob 07:26

V drugi tekmi z ND Beltinci je veržejski trener Viktor Trenevski (na sliki) na igrišče z umetno travo v Murski Soboti poslal naslednjo postavo: Andrejč, Polajžer, Kocuvan, Vinkovič M. Vinkovič D., Čontala, Lovrec, Turk, Kavaš, Kaučič in Puhar. V drugem polčasu so igrali še Duh, Karnet, Ropoša, Lukač, Štrakl in Pelcl. Manjkali so Sečko, Fekonja, Vidmar in Majer. Prvo priložnost so sicer zamudili Beltinčani, nato pa  je veržejce v vodstvo povedel David Vinkovič (15. min.) z močnim udarcem s prostega strela z roba kazenskega prostora. V 20. minuti je bil Puhar sam pred beltinškim vratarjem, a je streljal preko vrat. Že v naslednjem napadu je podobno priložnost zapravil Vinkovič D., njegov strel iz bližine je vratar Beltincev obranil. Na 2:0 je povišal Matej Vinkovič z močnim strelom z roba kazenskega prostora. Matej je nato še dvakrat poskušal, a so njegovi streli zleteli tik mimo vrat. Beltinčani so rezultat znižali v 35. minuti po veliki napaki veržejske obrambe. V drugem polčasu so bil veržejci premočni, zapravili so kar nekaj lepih priložnosti. Končni rezultat srečanja je v 75. minuti postavil Marko Karnet s strelom v dolgi vratarjev kot.