21222324252627
28293031
NK Aluminij - NK Tehnostroj Veržej 7:0 (1:0)

nedelja, 04. december 2011 ob 11:44

Selekcija U-14 je v 17. krogu 1. lige U-14 na gostovanju v Kidričevem doživela pravi mali polom. Za razliko od jesenskega dela v Veržeju (0:11), ko so že v prvem polčasu prejeli osem zadetkov, so tokrat popustili v drugem polčasu. Aluminij, ki ima najboljši napad v ligi, je tako veržejcem nasul skoraj polovico vseh zadetkov v dosedanjih odigranih krogih. Prav tako pa so bili veržejski napadalci nemočni proti najboljši obrambi v ligi. Tako je končano tekmovanju v jesenskem delu prvenstva. Veržejci se nahajajo na solidnem 12. mestu, kar pa še ne omogoča mirnega spanja. Sledi premor do začetka spomladanskih priprav. V tem času se bo ekipa udeležila dvoranskih turnirjev v Sladkem vrhu in Dravogradu. V spomladanskih 13. krogih je cilj zadržati vsaj to pozicijo na lestvici in si tako zagotoviti obstanek v elitni druščini.