78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
NK Ljutomer - NK Tehnostroj Veržej 2:1 (1:1) NK Ljutomer - NK Tehnostroj Veržej 0:3 (0:1)

nedelja, 09. oktober 2011 ob 19:09

V prleškem derbiju 2 SKL/SML sta ekipi Ljutomera in Veržeja osvojili po tri točke. Kadetski prvi polčas je zaznamovala slaba igra obeh ekip. Veržejci so sicer povedli z lepimi zadetkom Tilena Džafiča v 11. min. Najboljši strelec Ljutomera Benjamin Kosi je izenačil štiri minute pozneje, v zadnjih trenutkih prvega polčasa pa so domačini povedli po prostem strelu in slabem posredovanju veržejske obrambe. V drugem polčasu je bila igra izenačena, veržejci pa so zamudili najlepšo priložnost v zadnji minuti srečanja, ko je po strelu Martina Cimermana, domači vratar odlično reagiral.  Mladinska ekipa je zabeležila še osmo zaporedno zmago. Izkazal se je Alen Brumen z dvema zadetkoma (24. in 78. min), zadetek pa je prispeval še Luka Ciglarič v 64. minuti. Poleg tega so veržejci zadeli še dvakrat prečnik. V skupni uvrstitvi sta obe ekipi na odličnem tretjem mestu. V nedeljo v Veržej prihajata ekipi NK Pohorja.