21222324252627
28293031
NK Tehnostroj Veržej - NK Dravograd 1:1 (1:1)

nedelja, 09. oktober 2011 ob 08:19

V Veržeju smo gledali eno najboljših tekem zadnjih nekaj let v 3. SNL. Tekmo so krasile številne priložnosti, ni manjkalo odličnih obramb obeh vratarjev. Veržejci bi že na začetku morali voditi z 2:0, saj je bil Marko Karnet dvakrat povsem sam pred gostujočim vratarjem, a je bil neodločen. Nato so gostje povedli iz prostega strela s strani (8. min.), ko je žoga presenetila domačega vratarja Mateja Duha. Izenačil je s pravim evrogolom v 37. minuti Žan Majer (na sliki). Videl je, da se gostujoči vratar nahaja izven svojih vrat, sledil je krasen lob udarec iz velike razdalje in žoga je končala pod prečko. V drugem polčasu so si sledile priložnosti na obeh straneh. Domači so več napadali a niso zadeli niti iz najidealnejših pozicij (Marko Fajdiga) ali pa je odlično posredoval dravograjski vratar. Na koncu se je dvakrat izkazal domači vratar z odličnima obrambama. Tako Dravograd še vedno ostaja neporažen, veržejci pa brez domače zmage. Sledi gostovanje v Martjancih v soboto ob 15.00. Slike s tekme si lahko ogledate v galeriji.