78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
ND Dravinja - NK Tehnostroj Veržej  0:1 (0:0) ND Dravinja - NK Tehnostroj Veržej 0:5 (0:1)

ND Dravinja - NK Tehnostroj Veržej 0:1 (0:0) ND Dravinja - NK Tehnostroj Veržej 0:5 (0:1)

petek, 27. maj 2011 ob 06:32

Z gostovanja v Slovenskih Konjicah se kadetska in mladinska ekipa v  okviru 24. kroga 2. SKL/SML vračata z vsemi osvojenimi točkami. Kadeti so zmagali z zadetkom Luke Ciglariča (71. min.), ki je prišel sam pred vratarja in rutinirano zadel. Kristian Vrbnjak je domačemu napadalcu obranil najstrožjo kazen v 62. minuti. Mladinci so na izredno nekvalitetnem ogrišču v drugem polčasu zmleli domače vrstnike. Najprej je v 38. minuti zadel Mario Skuhala iz bližine. Žan Kavaš (59. min.) je z zadetkom s prostega strela z roba kazenskega prostora zadel same rašlje. Svoj drugi zadetek na tekmi je Mario Skuhala zadel v 67. min. Sledila sta zadetka Roka Ropoše (83.min. ) in Davida Štrakla (89.min.) po samostojnih prodorih. V skupni uvrstitvi sta se tako ekipi prebili na odlično tretje mesto. V predzadnjem krogu v Veržeju gostujejo Brežičani, zatem pa sledi še gostovanje v Ljutomeru.
Rezultati in statistika 24. kroga v prilogi.