78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
ND Dravinja - NK Farmtech Veržej 2:2 (0:1), ND Dravinja - NK Farmtech Veržej 1:1 (1:0)

ponedeljek, 17. november 2014 ob 10:50

V derbiju jesenskega dela prvenstva v 2. SKL/SML sta se obe tekmi na težkem terenu končali z neodločenim rezultatom. Kadeti so povedli z zadetkom Mateja Viraga (19. min, 11.m),  nato v prvem polčasu zadeli še vratnico ter prečnik, neizkoriščeni sta ostali še dve idealni priložnosti. V nadaljenjau so domačini kaznovali napake gostov ter zadeli v 64. ter 77. minuti. Zasluženo točko je veržejcem priboril Matej Virag (77. min.). Ekipi in trenerju Marku Fajdigi čestitke za osvojitev naslova jesenskega prvaka. Tudi mladinska ekipa je zamudila priložnost za zmago. Posebej proti koncu srečanja so ostale neizkoriščene številne priložnosti, svoje pa je dodal odlični domači vratar. Sicer so na tekmi domači dosegli oba zadetka - za vodstvo v 40. minuti ter avtogol za izenačenje v 83. minuti. Mladinci tako ostajajo tik pod vrhom lestvice. Na skupni lestvici jesenskega dela bosta ekipi prezimili na prvem mestu. Slike s tekme v galeriji.