Končan nogometni kamp

sreda, 13. avgust 2014 ob 08:04

Starejši dečki, kadeti in mladinci so se vrnili z zelo uspešno organiziranega tridnevnega nogometnega kampa v termah  Sveti Martin na Hrvaškem. Petinpetdeset igralcev (19 mladincev, 20 kadetov in 16 starejših dečkov) je pod budnimi očesi trenerjev v celoti izpolnilo zastavljen program. V idealnih razmerah za trening (tri velika nogometna igrišča NK Polet, trim steza, različna manjša igrišča v samih termah) ter bivalnih razmerah (lepo urejeni bungalovi) in če še dodamo zunanje bazene ter odlično međimursko hrano ter prijazno osebje, fantom dejansko ni manjkalo ničesar. Delovni dan se je začel že zgodaj (za nekatere včasih tudi prezgodaj) ob 7.00 z jutranjim razgibavanjem, sledil je zajtrk, pa dopoldanski trening. Po kosilu  so popoldan nogometaši poleg kondicijskega treninga ("priljubljeni" trim streza ter igrišče s peskom) preživeli na bazenih (na toboganih so nekateri preizkušali svoje sposobnosti in bili...). Po večerji še nato nekaj prostih (včasih tudi preglasnih) aktivnosti. Drugi dan kampa so nas obiskali predsednik kluba Borut Kapun z nekaj člani UO, članski trener Zlatko Gabor ter selektor mladinske reprezentance Slovenije Primož Gliha. Razgovor z njimi je bil za vse nas zelo poučen. Zadnji popoldanski dan so sledile še tekme s prijateljskih klubom NK Polet. Starejši dečki in kadeti so igrali neodločeno (2:2), mladinska ekipa pa je zabeležila visoko zmago (5:0). Na koncu še zahvala vsem staršem igralcev, prevozništvu Novak z šoferjem Robijem, NK Polet ter agenciji Spa sport, ki so omogočili izvedbo tega prvega druženja mladih igralcev. Skupna ugotovitev je, da bomo naslednje leto spet tam, a en dan več! Slike v galeriji.

Turnir_U12_2012_RADENCI

Farmtech Veržej - Krško