21222324252627
28293031

NK Polet - NK Farmtech Veržej 2:1 (0:1)

ponedeljek, 03. marec 2014 ob 11:58

Po sobotni tekmi na Ptuju so v nedeljo starejši dečki U-15 gostovali pri NK Polet iz hrvaškega Svetega Martina na Muri. Njihova ekipa je član regionalne lige. Veržejci so prvi polčas z zadetkom Tilen Ketiša dobili v svojo korist, v nadaljevanju pa so bili boljši domačini in zasluženo zmagali. Postava NK Farmtech Veržej: Grubić, Nemec, Kralj, Vinter, Dominko, Brunec, Lebar, Ketiš, Hartman, Šalamun ter Kuzma. Igrali so še Klajnčar, Pučko, Magdič, Godina, Feguš Makovec in Levačič.

Končan RIN

Končan RIN

ponedeljek, 03. marec 2014 ob 11:50

Končan je finalni del tekmovanja Rad igram nogomet MNZ Murska Sobota, ki sta se ga udeležili selekciji cicibanov U-9 ter U-11. Na sliki ekipa mlajših cicibanov U-9 z zasluženo osvojenimi medaljami.

NK Farmtech Veržej - NK Zavrč 0:5 (0:1)

nedelja, 02. marec 2014 ob 08:18

V Veržeju je gostoval prvoligaš iz Zavrča, kateremu je bila to zadnja preizkušnja pred pričetkov prvoligaškega tekmovanja. Domači trener Zlatko Gabor je v prvem polčasu postavil na igrišče postavo Duh, Kouter, Polajžer, Živko, Lukač, Trstenjak, Hotič, Vinkovič D. Vinković M., Ropoša ter Pelcl, katera se je enakovredno kosala z završkimi profesionalci. Edini zadetek je padel v 30. minuti po strelu z razdalje in na neravnem terenu nesrečno odskočene žoge. V drugem polčasu so zaigrali še Sečko, Rola, Hodnik, Domjan, Kaučič, Kek, Slana, Mauko, Kavaš ter Moravac.

Mladinska ekipa v Dokležovju

nedelja, 02. marec 2014 ob 08:10

Mladinci so se v dveh tekmah po polčas pomerili s članskima ekipama NK Dokležovja in hrvaške NK Štrigove. V prvem srečanju so minimalno (0:1) izgubili s hrvaškimi nogometaši, nato pa s 3:0 premagali domačine. Strelci so bili Uroš Pihler, Rok Kocuvan ter Dejan Smodiš.

NŠ Drava - NK Farmtech Veržej 1:3 (0:2)

sobota, 01. marec 2014 ob 12:33

Starejši dečki U-15 so na igrišču z umetno travo na Ptuju v pripravljalni tekmi premagali domačine. Igrali so Klajnčar, Belcl, Dominko, Feguš Makovec, Godina, Hartman, Kralj, Kuzma, Nemec, Pustinek, Šalamun. V drugem polčasu so igrali še Brunec Bl., Brunec Bi., Grubić, Magdič, Stramič.  V polno so zadeli Blaž Pustinek, Karel Šalamun ter Luka Nemec.

NK Farmtech Veržej - NK Tromejnik 2:4 (1:2)

sobota, 01. marec 2014 ob 07:21

Uvod v medsebojno člansko tekmo, ki bo v ndedeljo v Kuzmi sta odigrali veržejska kadetska ekipa ter mladinska ekipa NK Tromejnika, člani 1. mladinske lige MNZ Murska Sobota. Konkretnejši so bili gostje in zasluženo zmagali. Za veržejce sta zadela Matej Fišer in Žiga Šumak.

Prvoligaš NK Zavrč v Veržeju

petek, 28. februar 2014 ob 07:22

Članska ekipa bo v prihajajočem vikendu odigrala dve atraktivni tekmi. V soboto popoldan se bo prvič v Veržeju predstavila domačim navijačem, ko v goste prihaja ekipa iz Zavrča. Srečanje bo še posebej zanimivo, saj prvoligaša vodi nekdanji trener veržejcev Viktor Trenevski, v ekipi pa igra tudi bivši veržejski igralec Dejan Kurbus (na sliki). V nedeljo sledi tekma v Kuzmi proti tretjeligašu NK Tromejniku.
Aktivna bo tudi mladinska selekcija, ki se bo v soboto v Dokležovju pomerila v prijateljskih srečanjih z NK Dokležovjem ter hrvaškim ligašem NK Štrigovo.
Starejši dečki U-15 v soboto gostujejo na Ptuju, v nedeljo pa se odpravljajo v bližnji hrvaški Sveti Martin na Muri.

NK Nafta 1903 - NK Framtech Veržej 0:2 (0:0)

četrtek, 27. februar 2014 ob 10:45

Po kadetski in mladinski tekmi sta na igrišče z umetno travo v Lendavi stopili še članski ekipi. Trener Gabor je tekmo začel v postavi: Andrejč, Kek, Lukač, Hodnik, Hotič, Trstenjak, Kaučič, Moravac, Kavaš, Rola, Domjan. V drugem polčasu so igrali: Pelcl, Kouter, Vinkovič D., Vinkovič M., Trstenjak, Ropoša, Živko, Sečko in Slana. Strelca za veržejce sta bila Matej Vinkovič (55. min.) ter Jernej Trstenjak (na sliki, 75. min.).

NK Nafta 1903 - NK Farmtech Veržej 4:3 (1:0), NK Nafta 1903 - NK Farmtech Veržej 1:1 (0:1)

četrtek, 27. februar 2014 ob 10:28

V Lendavi sta se pomerili kadetski in mladinski ekipi klubov, ki nastopata v 2. SKL/SML vzhod. Veržejski kadeti so začeli v postavi Grantaša, Vidovič, Kapun M., Virag, Kuzma, Jerič, Gregorinčič P., Kosednar, Fišer, Roškar, Kapun T. V nadaljevanju so zaigrali Turk, Nedeljko, Marinič, Antolin, Topolinjak, Šnaider. Za goste sta zadela Ivo Kuzma (na sliki, 2) ter Žan Antolin. Mladinska postava: Raduha, Ajlec L., Ajlec N., Novak, Smodiš, Vok, Pihler, Kosi, Čuk, Gregorinčič L., Kocuvan, v drugem polčasu je zaigral še Kolman. Zadetek za veržejce je dosegel Gregorinčič.

NK Farmtech Veržej - NK Turnišče 15:1 (5:1)

četrtek, 27. februar 2014 ob 10:11

Starejši dečki U-15 so odigrali svojo prvo pripravljalno tekmo proti vrstnikom iz Turnišča, kateri igrajo v ligi MNZ Lendava. Tekmo so pričeli Klajnčar, Pučko, Dominko, Kuzma, Stramič, Makovec Feguš, Godina, Šalamun, Kralj, Brunec Bl., Kuzma. V drugem polčasu so igrali še Grubić, Magdič, Nemec, Brunec Bi., Pustinek in Belcl. Strelci za domačine: Miha Stramič (na sliki, 3), Blaž Pustinek (3), Karel Šalamun 2, Bine Brunec (2), Žiga  Hartman 2, Matej Godina, Luka Nemec ter Leon Belcl. V soboto dopoldan selekcija gostuje na Ptuju, v nedeljo pa v Sv. Martinu na Muri.

« prva  « nazaj  79 80 81 [82] 83 84 85   naprej »  zadnja »